- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1896 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1896 Culés
0
Pytanie do przeciwnikow Neya,
Griezmann Umtiti + Semedo albo ktos taki (lub podobna kombinacja pozbycia sie graczy ktorych chcemy splawic)
zlo konieczne czy dalej wycieramy pyski z plwociny brazylijczyka?
to juz humorystycznie, bez spiecia i atakow,
mi sie wydaje ze jednak nasze porazki to jest jednak total dzwon z jego exodusem, wrecz nalezy mu pogratulowac rozsadku.
ps.. ja osobiscie nie mam juz wyrobionego zdania czy go sicagac czy nie, czekam na rozwoj wypadkow, jakikolwiek
0
@semafor On po dzisiejszym show przygotowuje się do podpisania nowego kontraktu
0
@Esteban_ nie pytam o realna sytuacje, o tym co sie stanie, a o nasze nastroje
gdybanki, antizipiren, łapiesz to?
1
@semafor
Neymar to jest bardziej niż potrzebny tej drużynie. Mam nadzieje ze w tym tygodniu dymisja Bartomeu i Victor Font wejdzie, a gość się wydaje ogarnięty wiec będzie wiedział ze Neymar to powinien być priorytet
0
@semafor Neymar nie odchodzi z PSG nie ma tematu ... bardzo bym go chciał zobaczyć u nas ale tematu nie ma ... jesteśmy dziadami na boisku i w finansach na nic nas nie stać a PSG nie weźmie złom za jednego z 2ki najlepszych graczy w zespole. Kasy im nie trzeba.
0
@ObiektywnyKibic121 ja mam wrażenie, że on jest nam potrzebny jako nowy lider, człowiek ktory swoja chuda klata napierdala w kazdego. Bezczelny lekko odurzony swoim geniuszem, ale jednak świr. Nie wiem może jest ktoś pdobny na rynku, bo nie upieram się ze ma to być on, ale nie widze takiego mocarza.
0
@zenoowity jak wyzej, nie pytalem o to czy to mozliwe, tylko co o tym sadza dzis przeciwnicy, zwlaszcza ze upokorzen juz nam caly zespol wiecej zgotowal niz on odchodzac