- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1476 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1476 Culés
0
Nie wiem czy pedri fizycznie jest gotowy na pierwszy sklad, ale ja bym na 2 lata zatrudnił Thiago.Na rok do 2 wypożyczył Pedriego.Bo on i fati jeszcze fizycznie nie są gotowi.
2
@Borneo Dawał radę w Segunda fizycznie z resztą czy ma to jakieś obecnie większe znaczenie po wczorajszym Szambie?
3
@Borneo Thiago byłby świetnym transferem, ale nie wiem czy w klubie kogokolwiek on obchodzi.
0
@Coutinho007 Zmień tego awatara i już mnie nie denerwuj tym widokiem.
2
@Comentateiro Wątpię, że by chciał do takiego klubu jak Barcelona przyjść.
1
@Comentateiro Nie :>
0
@Coutinho007 ja do tego podchodzę z dystansem przychodzi taki moment że ze starszym pokoleniem zawodników trzeba się rozstać cześć z nich wniosło bardzo dużo na swoją pozycje jak busi.Czas się dla nich skończył tdzeba się z nimi dobrze pożegnać i patrzeć w przyszłość.Dobrze ze sie rak stało bo będzie rewolucja.Trzeba zadbać o start mlodych.Liga mistrzów to fizyczny poziom wyzej od ka ligi oamietam jak fati sobie z borussia nie radził.Ja bym go na rokdo 2 wypiżyczył ale sprawdził w nastepnym presezonie.
0
@Borneo fizycznie pierwsza a druga liga się czymś różni? Chyba średnio a w drugiej był zawodnikiem może i najlepszym
1
@Comentateiro emocje musza opaść i trzeba racjonalnie mysleć
0
@Coutinho007 jego żona chcę piza tym jak dojdzie do rewolucji zmieni się sytuacja
0
@jeyx77xifa mustrzów tak widać było jak fati nie dawał rady z Borussią.Wczoraj Bayern nam fizycznie dowalił.Nie chcę spalić zawodnika.Powinien pograć rok w betisie ale na LM jest za wcześnue sam mówi masę muszę trochę zrobić ma tego świadomość