- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
1
Nie wiem, czy kogoś to obchodzi w tym momencie, ale ponownie można personalizować wyjazdówki na stronie Nike. @dzagos
0
@PatrychoO Ja się skusiłem na Paryża w mega cenie.
https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-jordan-paris-saint-germain-2019-20-stadium-fourth-SZdb8P/BV9197-011?CP=EUNS_AFF_AWIN_PL_477705_httpswwwshoptaileu_174509&awc=16334_1597509931_06c725f33fbbd434fb87299beeb477d1
0
@Encore świetna, ale nie kupię tego :D Mnie kusi stara wyjazdówka City w podobnej cenie.
0
@PatrychoO Widziałem.Też fajna.Ogólnie szejki mają ładne koszulki.
0
@Encore 174zł za koszulkę z nadchodzącego sezonu? Szok... Oczywiście Barcy za tyle nie puszczą dziady...
Co do PSG to ich nie trawię, jednak bardzo podoba mi się wyjazdówka z obecnego sezonu (ta, w której grali przeciwko Atalancie).
1
@PatrychoO Ja właśnie też chcę sobie City kupić, tylko mam dylemat czy domową, czy wyjazdową. Na stronie Pumy mają wyprzedaż.
0
@LuisSalvano Mi się bardzo podobają koszulki własnie Paryża.Szczególnie te w jordanowskim stylu.Jeszcze czaje się na ta białą.
1
@Encore prawda. A z Nike kupiłbym sobie koszulkę Kaizerów :D https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-kaizer-chiefs-fc-2019-20-stadium-away-LBhxbv/AJ5542-101 albo Australii :D https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-2018-australia-stadium-home-kpsbS0/893852-739
0
@LuisSalvano ta koszulka PSG jest z obecnego sezonu
1
@PatrychoO Australia kozak totalny
1
@LuisSalvano @Encore https://eu.puma.com/pl/pl/pd/meska-koszulka-pilkarska-man-city-ftblculture/758061.html?dwvar_758061_color= świetny t-shirt City z nadchodącego sezonu. Chyba wezmę :D
https://eu.puma.com/pl/pl/pd/meska-bluza-pilkarska-man-city-culture/756133.html?dwvar_756133_color=27 i jeszcze ta bluza mi się podoba z poprzedniego sezonu. Puma odwala kawał dobrej roboty.
1
@PatrychoO Pumpka robi świetną robote dla City.Te ich nowe to sztos.Szczególnie te czarne
1
@PatrychoO No ta bluza zajebista jest. Bardzo podoba mi się także ta, w której Pep jest podczas meczów:
https://shop.mancity.com/stores/mancity/en/product/manchester-city-ftblculture-hoodie---navy/285480?categories=training%2Cleisurewear%2Choodies
oraz ta:
https://www.r-gol.com/bluza-puma-manchester-city-fc-shoe-tag,p-128063
0
@PatrychoO
Po tym meczu mi się odechciało xdd