- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
37
Dla mnie głupota Setiena polega przede wszystkim na tym, że nie wystawił, a nawet nie wpuścił na boisko Puiga, który w ostatnich meczach udowodnił, że jest naszym najlepszym pomocnikiem. I może sobie @Janiama cisnąć chłopaka ile wlezie, ale każdy kto ma oczy to widział. Szczególnie w zestawieniu z Vidalem miażdżył go pod każdym względem.
3
@panczo Wolę tego biegającego Puiga, który nadaje wertykalność i jest kreatywny, świetny technicznie i biega cały mecz jak króliczek na Duracelach niż takich zawodników jak Roberto, Vidal, Rakitic.. O Busim nie wspomnę bo to nie ta pozycja.
1
@panczo Dla mnie to jest jedna z większych kompromitacji tych pół roku Setiena w Barcelonie. Najpierw dawać chłopakowi nadzieje, odsunąć Go od potrzeb Barcy B, a na końcu mieć na Niego totalną olewkę... absurd, żenada, kompromitacja.
2
@panczo on serio po nim ciśnie? xDDDDDDa myślałem że mnie dzisiaj nic nie rozbawi.
0
@panczo Nigdy nie cisnąłem na Puiga. Wyraziłem swoje zdanie ale jestem również zaskoczony że nie grał w dwóch ostatnich meczach o czym pisałem nawet dzisiaj.
0
@panczo tylko Szymański!!!!!
1
@Janiama pamiętam, że jak ludzie domagali sie od Valverde, żeby wreszcie postawił na Puiga, to pisałeś posty, przekazujące, że Puig jest przeciętniakiem, opierając się o brak powołań do młodzieżówek. Trzeba jednak uderzyć się w pierś i przyznać, że miałeś dużo racji co do zmiany Valverde w środku sezonu. Setien zaczął stawiać na młodych w przeciwieństwie do EV, ale jestem przekonany, że z EV ligę byśmy mogli ugrać.