- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
4
Skoro został Valverde trenerem na sezon 19/20, należało go zostawić do konca sezonu. W tym okresie od stycznie klub mógł juz przygotowywać nowego trenera i normalnie o tym poinformować Valverde. Myślę że Valverde i tak wiedział że to byłby jego ostatni sezon. Szukamy nowego trenera i z nim planujemy kadrę na sezon 20/21. Zachowujemy twarz jako zarząd, nie wiadomo jakby to wyglądało z Valverde ale gorzej być nie mogło zwłaszcza że uciekła presja kibiców w meczach wyjazdowych które były niekorzystne za kadencji tego szkoleniowca czego nie poprawił Setien. Valverde miał za sobą szatnię i myślę że mecz o superpuchar z Atletico pokazał chęć piłkarzy do pracy z nim. Myślę że ligę mogliśmy wygrać zwłaszcza szkoda punktow w Valencii gdzie przekombinowaliśmy z taktyką. W Madrycie z Realem tez Valverde nie przegrał wcześniej. Ale ok to jest gdybanie, jednak patrząc z perspektywy czasu to można było całkiem inaczej rozegrać. A kończy się tym że media informują o zmianie trenera co jest potwierdzeniem braku klasy zarządu, braku taktu i wiedzy jak zarządzać ludźmi.
10
@Janiama No mogli to inaczej rozegrać, mogli go wywalić po Liverpoolu i wtedy zacząć rewolucje kadrową.
0
@Janiama Czego by o naszych gwiazdeczkach nie mówić, to zwolnienie Valverde po meczu z Atletico, który w oczach piłkarzy był krokiem w dobrym kierunku, było dla nich jak cios w twarz. Zagrali słabą pierwszą część sezonu o czym rzecz jasna wiedzieli i gdy czuli, że coś w końcu robią jako zespół dobrze, zarząd dał im jednoznaczny sygnał, że tak nie jest. Dlatego między innymi wg mnie nie byli do Setiena od początku przekonani.
0
@Janiama Często jesteś mądry po szkodzie, często się z tobą zgadzam, ale ZWOLNIENIA NATYCHMIASTOWEGO, chcieli kibice i dziennikarze. Gdyby nie było presji byłoby dokładnie tak jak piszesz. Zarząd miałby czas na znalezienie kandydata.