- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
CLS63AMG
14
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
2
Te same osoby które hejtowały Valverde i domagały się jego zwolnienia jako panaceum na wszystkie problemy Barcelony teraz domagają się spalenia na stosie Busiego. I znowu to ma być panaceum na problemy Barcelony...
Taaaa. Na piwno!
Bartomeu doprowadził klub do ruiny zarówno sportowej jak i finansowej a LR wini za to Busiego.
https://img3.wikia.nocookie.net/__cb20141213174216/creepypasta/pl/images/e/ee/SpongeBob-says-fuck-logic_large.jpg
1
@Azi wątpię aby ktoś winił Busiego za doprowadzenie klubu do ruiny finansowej :D
4
@Azi a Ty widzisz jak on gra czy nie? Bartomeu doprowadził ten klub do ruiny sportowej między innymi trzymając tyle czasu Busquetsa w głównej roli. Niby trener też mógł go odstawić, ale wiadomo że mało kto ma jaja ruszać paczke kolegów w tym klubie co też mówi samo za siebie
0
@Azi Busi nie jest największym problemem klubi, ale już największym problemem od strony sportowej- moim zdaniem tak. Spośród piłkarzy zasłużonych jest zdecydowanie w najgorszej formie, nie pokazuje przy tym zaangażowania, a ewidentnie ma status świętej krowy. Powinien jak jego poprzednicy wyczuć moment, żeby ze sceny zejść, a on trwa w takiej sportowej agonii, tym bardziej, że na jego pozycję akurat Barca ma świetnego piłkarza (FDJ), który obecnie również cierpi grając na nie swojej pozycji w pomocy.
0
@Azi Zostaw ich, szukają kozła ofiarnego i marzą, że w przyszłym sezonie zobaczą puchary w gablocie.
0
@Azi Przecież tu nie chodzi wyłącznie o Sergio, żeby się go pozbyć i klub będzie zdrowy, on jest tylko jedną z wielu zmian, jakie należy w tym momencie przeprowadzić, tu już nie ma miejsca na sympatie i sentymenty, czas na radykalne podejście.