La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

9

Bayernu nie lubie tak samo jak Realu, Lewy tego nie zmieni.
Nie przepadam za obecnym PSG, ale kojarze nie tylko szejkowe, ale rowniez normalne PSG z Ronaldinho czy Raiem, takze na pewno beda za zabojadami w finale, a poza tym gdy Neymar nie pajacuje i gra swoje, to swietnie oglada sie nie tylko jego techike i szybkosc, ale rowniez walecznosc.
Naplul na nas? Tak, ale naplul tez ostro na Bartka.

konto usunięte

0

@Colon Przepraszam bardzo. Na kogo napluł, na tego napluł, ale mnie oszczędził ;)

0

@LuisSalvano Nasi pilkarze chyba w ogole tego jako oplucia nie odebrali. Jak to widzisz, bo chyba bardziej w temacie jestes.

konto usunięte

0

@Colon Piłkarze nie opluli tego jako oplucia, wielu kibiców także.

0

@LuisSalvano Uwazasz, ze Neymar by zatrzymla Niemcow w 2014 czy tylko zminimalizowal tragedie?

konto usunięte

0

@Colon Ciężko powiedzieć. Pewnie Brazyli strzeliłaby więcej goli, ale jednak Niemcy byli w wielkim gazie wtedy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?