La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

0

Bardzo ciekawe Studio El Muzyki - tym razem gosciem redaktora Kordowicza byl Wojciech Konikiewicz.
Muzyka nowej przestrzeni (ambient/ elektronika).

Trzy syntezatory. Pogłos. I jedna, letnia noc. Wojciech Konikiewicz latem 1990 roku rozpoczął historię polskiego ambientu. Teraz „Muzyka nowej przestrzeni” ukazuje się pierwszy raz na płytach CD.

Muzyk, w latach 80. prężnie działający na scenie progresywnego jazzu i awangardy, zaskoczył czymś, co całkowicie zaprzeczało jego dotychczasowym dokonaniom. Po płytach pełnych rytmicznej intensywności i kaskad dźwięków przyszedł czas na wolno płynącą magmę. Pięć utworów, które – zarejestrowane na żywo, wprost na cyfrową taśmę DAT – odsłaniały struktury i barwy, jakich dotąd w polskiej twórczości elektronicznej nie było.

Ischrii, Theo, Nox Atra

https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2567340,Studio-el-muzyki-18-sierpnia-godz-2206

konto usunięte

0

@Colon Polecasz kolego jakiś dobry ambient, bo ostatnio lubię sobie posłuchać tego typu muzykę.

1

@Bartunek to moze przesluchaj sobie tej audycji. A oporcz tego klasyki . Steve Roach, Robert Rich, Lustmord, Alio Die, a najlepiej wlacz sobie radio Soma.fm - zakladka np. Drone Zone - w 95 porcentach swietna muza leci.

https://somafm.com/player/#/now-playing/dronezone

konto usunięte

0

@Colon Ok wielkie dzięki, tego typu muzyka bardzo dobrze na mnie działa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?