- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 876 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 876 Culés
0
Przez tę stronę dziś przetacza się lawina głupoty, wręcz erupcja niebywałych idiotyzmów.
W takich chwilach cieszę się, że można machnąć sobie jakąś dyskusję na YT prowadzoną przez dziennikarzy sportowych, których poziom wiedzy jest radykalnie wyższy, a większość wniosków z czegoś wynika.
Prawdę mówiąc zawsze sądziłem, że futbol nie przyciąga w masie ludzi zbyt mądrych (i to delikatnie mówiąc) i niestety mamy dziś namacalny dowód na tej stronie.
0
@Comentateiro A co się stało?
0
@Comentateiro No powiem Ci że na wysokiego konia usiadłeś :)
3
@Comentateiro Nie no, rozumiem, że Twój post o porównaniu Ramosa i Messiego jako kapitanów był debilnie wybiórczy i tendencyjny, ale to wciąż tylko jeden komentarz. Nie załamuj się.
0
@Misanthrope Widzisz, ta wybiórczość dotycząca Ramosa, to była ilustracja jak beznadziejnie można kogoś zrobić winnym klęski.
Nie zrozumiałeś przekazu, bo rozumujesz w kategoriach naparzanki. Głębsze wnioski Ci kompletnie umykają.
1
@Comentateiro Cóż, wybacz, nie mam na biurku profilu psychologicznego każdego użytkownika forum i nie potrafię odgadnąć kto pisze komentarz na poważnie, a kto przeprowadza akurat eksperyment społeczny. A nie wątpię, że jest tu sporo osób, które napisałyby ten komentarz poważnie.
2
@Misanthrope Ok, nie ma sprawy. Ja od zeszłego piątku sarkastycznie wypowiadam się o decydującej roli kapitana w zespole i stawiam go ponad rolę trenera, taktyki, transferów, silnego składu itp, itd. Mogłeś tego nie wiedzieć.
Reaguję tak, ponieważ futbol to wypadkowa wielu czynników, a tutaj pluton egzekucyjny już znalazł winnego.