- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
1
Słyszeliście o tym skandalu w Izraelu ? 30 gości stało w kolejce w hotelu żeby zgwałcić pijana 16-latke.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-08-21/izrael-zbiorowy-gwalt-na-16-latce-w-wakacyjnym-kurorcie/?ref=slider
W pale się nie mieści po prostu ...
0
@Mixtape Nie zapominajmy że to człowiek jest zdolny do największych zbrodni.
1
@Mixtape znowu duma z bycia czlowiekiem.
0
@Colon Dumnym należy być zawsze z bycia człowiekiem, choć zdarzają się i takie elementy w społeczeństwie.
0
@Mixtape Chcieli spróbować czegoś innego zamiast kozy.
0
@Bartunek No niestety taka dzicz wszędzie się może zdarzyć ale ja jak to czytałem to po prostu nie wierzyłem co czytam masakra jakaś
0
@Bartunek moim zdaniem dumnym można być, a nie trzeba ;)
0
@Mixtape Ogólnie to ta dziewczyna już ma zrytą psychikę do końca życia ( o ile wcześniej nie miała ) a takich sytuacji i to jeszcze gorszych jest więcej na świecie, ludzie obawiają się potworów z horroru, a zapominają że to my jako gatunek jesteśmy zdolni do największych zbrodni i okropieństw.
0
@normasubiektywna Ja jestem dumny z ludzi, bo ludzkość jako całość osiągnęła bardzo dużo, według mnie oczywiście.
1
@Bartunek "Pozwól, że opowiem ci coś o Hew-mons (ludzie w jezyku Ferengi), siostrzeńcu. Są wspaniałymi, przyjaznymi ludźmi, o ile ich brzuchy są pełne, a ich holokabiny działają. Ale zabierz im komfort zycia , pozbaw ich jedzenia, snu, pryszniców sonicznych, spraw, by zyli na krawedzi, a ci sami przyjacielscy, inteligentni, wspaniali ludzie... staną się tak samo wstrętni i brutalni jak najbardziej krwiożerczy Klingon. Nie wierzysz mi? Spójrzcie na te twarze. Spójrz im w oczy."
0
@Colon To jest prawda, dlatego lepiej żebyśmy nie dożyli czasów gdzie będzie nam brakowało wszystkich dóbr co mamy obecnie.