La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 994 Culés

0

Błagam Koeman zbuduj tu coś chłopie sensownego i to my cieszmy się za rok może dwa lata jak wczoraj kibice Bayernu.

6

@Coutinho007 a tu cyk i Baja 3x z rzedu LM....

1

@Colon A wiesz, że jest to możliwe? ;)

0

@Coutinho007 horror.

0

@Colon Raczej możliwa wizja. Bartomeu spiścił w WC wiele milionów na przepłacone transfery a i tak grali ci sami na ogół I na końcu z Vidalem i Roberto wylądowaliśmy na bokach. To jest dopiero horror.

0

@Coutinho007 to chyba najgorsze. PSG przegralo, ale jednak stawilo czola Bayernowi i nawet swoje szanse mieli.

0

@Colon Cóż ja już chyba nie dożyję roku w którym znowu wygrywamy CL ^^ Ten klub przez lata był tak fatalnie zarządzany, że od nowa trzeba zacząć tu coś budować a Leo nie będzie też wieczny i za rok może opuścić ten tonący statek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?