- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1626 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1626 Culés
0
Co do nagrody FIFA The Best to wcale nie byłbym taki pewny, że Lewy ją zdobędzie. W tym plebiscycie głosują dziennikarze i selekcjonerzy takich państw Kongo czy inny Mozambik którzy mają w zwyczaju co roku głosować na Ronaldo mimo jego gorszego sezonu. Osobiście nie zdziwiłbym się gdyby wygrał ktoś z PSG ze względu na medialność i rozpoznawalność czy też na podium znalazł się właśnie Cristiano.
3
@Kuracjusz Bez przesady, Lewy zgarnął tryplet + król strzelców LM. Nie ma opcji żeby tego nie wygrał, jestem w stanie się założyć o wszystko.
0
@Jakchcesz Sneijder i Ribery też wygrali wszystko w jednym sezonie
3
@Kuracjusz Ale nie byli królami strzelców na wszystkich trzech frontach.
0
@Jakchcesz Tyle, że nikogo nie obchodzą puchary zdobyte w Bundeslidze. W poprzednim sezonie taki Ronaldo nie grał nic, nie osiągnął niczego a w Fifa The Best zajął 3 miejsce mając raptem 2 punkty mniej od Van Dijka i 10 punktów więcej od następnego w kolejce Salaha. Lewy nawet nie znalazł się w TOP 10 co jest o tyle dziwne, że w złotej piłce znalazł się na 8 miejscu.
Teoretycznie Lewy nie ma konkurencji w tym roku, praktycznie liczy się jak bardzo będzie medialnie pompowany.
0
@Tasde Van Dijk byl drugi jako zwyciezca LM i twarz Liverpoolu. Twarza Bayernu jest Lewy a jednak ten sezon Messiego nie jest tak spektakularny jak poprzedni. O Ronaldo nie wspomne.
W tej sytuacji nic nie moze zabrac wygranej Lewego.
Miejsca dalsze to juz roznie moze byc, bo wtedy tez premia za nazwisko tez bedzie znaczyla.