- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
17
Jeżeli Koeman pozbędzie się Vidala, Rakitica, Umtitiego, Suareza, Braithwaite'a, uda mu się sprzedać wypożyczonych zawodników i zmarginalizuje rolę Busquetsa, to z wielką chęcią kupię mu w nagrodę klapki Kubota wraz z białymi bawełnianymi skarpetkami, podaruję nowiusieńką reklamówkę Biedronki, zdradzę rodzinną tajemnicę jak się zapuszcza wąs, który szatnią będzie trząsł oraz wypijemy bruderszafta zagryzionego ogórkiem i chlebem posmarowanym pysznym smalcykiem. A dziękczynnie wybierzemy się do kościółka na dwunastą, jużci ksiądz prałat się postara z pompą odprawić nabożeństwo.
1
@Cochise Fajne prezenty macie na tym Podlasiu.
0
@SeeleyBooth Fajne. Wpadaj. Też dostaniesz, o ile zasłużysz.
0
@Cochise Podobno Zenek kupił Mercedesa za 500 tys. Dasz radę załatwić mi takiego od bezdomnego?
0
@SeeleyBooth To do Torunia, mości książe.
0
@Cochise oprocz tego co napisalea niech jeszcze nauczy pilkarzy grwc drużynowo. Niech cokolwiek pouklada na boisku zeby nie lali Barcy w lidze mistrzow w taki sposob jak ostatnie 3 sezony i będzie git. Dorzuce sie do reklamowki
0
@Cochise To chociaż Ducha Puszczy na dobry początek.
0
@SeeleyBooth A z tym nie ma problemu. Przyślij gołębia.
0
@Cochise Co by sam w locie wypił? Głupi to ja nie jestem.
1
@SeeleyBooth Zacny panie, nikt Tobie nie imputuje, żeś bęcwał. Każdy na Podlasiu zna Cię i szanuje. My, proste chłopy dobrze wiemy, co za swawolnik i rozpustnik jesteś. Tutaj wielką chwałą i poważaniem się sławisz. Imię Twoje znane od Taplar aż po Białystok. Wyślij pacholątko, nakaż być wstrzemięźliwym, a jeżeli nie posłucha, postrasz dwustu batami na gołą skórę.