La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 851 Culés

1

Jesteśmy w przełomowym czasie Barcelony. Koeman dostał pełną kontrolę i określony budżet transferowy, który jak mniemam będzie do granic możliwości napompowany. Patrząc na ilość pieniędzy wydanych w ostatnich latach, które nie przełożyły się w postaci jakości boiskowej, mam ogromne obawy, że Barca stanęła przed wyborem intensywnej ekspansji o maksymalnego odkrycia na polu finansowym. Biorąc pod uwagę spadki zysków spowodowane pandemią, planami budowy Camp Nou, na barkach Holendra spoczywa ogromna odpowiedzialność. Porażka teraz przyniesie duże skutki w przyszłości i wtedy zostać możemy z wychowankami i niedrogimi transferami. Upaść jest łatwo (United,Milan...), podnoszenie jak pokazuje historia wcale do najłatwiejszych zadań nie należy. Dlatego chciałbym też żeby każdy kibic był świadomy, że Barcelona może teraz stawić wszystko na jedną kartę.

0

@SeeleyBooth sorry, ze nie na temat. Widziales zdjecie Goretzki z pucharem i pod spodem Bussi z kobieta? Ile to kalorii?

0

@Colon Ciężko powiedzieć, myślę, że u Goretzki koło 4 tys może się kręcić.

0

@SeeleyBooth to tak jak u Busiego ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?