- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1401 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1401 Culés
20
Mnie się też nie bardzo podoba sytuacja, w której piłkarz może obalić zarząd, ale przyjmuję założenie, że są to okoliczności wyjątkowe. Bartomeu nie jest dziewicą z wianuszkiem do wzięcia, tylko ma swoje za uszami. Wraz z Rosellem panowali długie lata i wdrażali autorską wizję. Ta wizja się nie sprawdziła - Barcelona kilka razy została ośmieszona w Europie. Jeśli jest tak mocno przyspawany do stołka, to trzeba go z tym stołkiem wynieść i tylko Leo ma do tego muskuły. Messi powinien doprowadzić do abdykacji, ale potem niech się już nie miesza do polityki. Najlepiej na świecie gra w piłkę i to na boisku jest jego miejsce.
1
@Cochise Przecież Leo się nie miesza. Trzyma gębę na kłódkę i odzywa się tylko wtedy gdy jest już naprawdę źle. Serio - podziwiam Leo za cierpliwość bo ja bym nie wytrzymał i po Romie a najdalej Liverpoolu otwarcie powiedział kto rozp.... popsuł ten klub!
2
@Cochise A jak piłkarze Bayernu/Liverpoolu/ Romy biegali, walczyli a nasi stali i się przyglądali to na boisku był Bartomeu czy Vidal, Rakitić, Suarez, Messi, Busi ?
1
@Cochise Nie bo podchodzisz do tego romantycznie, gdzie był Messi ostatnie 4 lata czy on nie chodził na treningi i nie widział co się dzieje, dlaczego teraz interweniuje skoro przez lata się od tego odcinał, akurat gdy ktoś rozrywa to kółko wzajemnej adoracji pojawia się problem?
Tak duet rossel bartomeu to rak, ale oni po boisku nie biegają i zdanie o przyspawaniu do stołków idealnie pasuje też do piłkarzy, niektórzy są tu zdecydowanie za długo i nie jest to zdrowa sytuacja