- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
0
To co?
Teraz będziecie kibicami City, bo tam Pep i Leo?
4
@zakazskretuwlewo Połowa stro ny pewnie ta xD
0
@zakazskretuwlewo To nie biali ze tam gdzie Krysia tam kibice :)
1
@zakazskretuwlewo Nie, chętnie spojrzę jak Messi ośmiesza się w Premier League, jak na niego naskoczy cały zespół jak nie będzie biegał ;)
0
@zakazskretuwlewo Nope.
0
@FCBKasza Jeszcze się zdziwisz...
0
@Nihas Niepojęte dla mnie to..
Ale co kto woli.
1
@VENOMStyle Osmieszasz to sie ty w tym momencie.Chcialbym zobaczyc twoja mine jak Leo eliminuje Barce z LM.
3
@VENOMStyle póki co to ośmieszasz się ty. I to nie pierwszy raz.
0
@lukaszbarca15 xD
3
@zakazskretuwlewo JEŻELI przejdzie to kibica to ze mnie nie zrobi, ale ich mecze na pewno będę częściej oglądał.
2
@PatrychoO Zobaczymy za jakiś czas, legenda Messiego upada ;)
0
@lukaszbarca15 Rozumiem, że Ty się wtedy będziesz cieszył?
3
@VENOMStyle XD uwaga, venom z Polski ogłosił, że legenda Messiego upada. Po chłopie.
0
@VENOMStyle Twoj mozg juz dawno upadl.
1
@Dari0G Po czesci tak.Jestem i kibicem Barcy i Messiego.
0
@lukaszbarca15 Uuuu odważne słowa.
Jak na...
1
@zakazskretuwlewo Naucz sie pisac a potem dyskutuj.
0
@lukaszbarca15 Vice versa :).
1
@VENOMStyle Możesz rozwinąć bardziej tę myśl z upadkiem legendy? W jakim sensie, wizerunkowo, piłkarsko?
0
@MarekKonrad Moim zdaniem po prostu w żadnym innym klubie Messi nie miałby pozycji w której może w meczu biegać tak mało, nie pressować i tak dalej. W innym klubie, gdzie nie ma takiego kultu Messiego musiałby normalnie pracować, także biegając, bo inaczej ławka. Ale już nic nie mówię, bo widzisz, że fanboje krzyczą, bo ktoś prawdę mówi.
0
@VENOMStyle Lawka?w kazdym klubie beda od niego sklad ustalac poniewaz jest najlepszy na swiecie.
0
@lukaszbarca15 No i dzięki temu potem Barca wygląda jak wygląda ;) Bo jak Messiemu nie pyknie to do widzenia ;) A co do ławki? Owszem, jak ktoś tak mało biega, to nadaje się często na ławkę.
0
@VENOMStyle Mi się wydaje, że w takim np. City inni piłkarze nie grali by wszystkich piłek do niego i mógłby część tych sił, które wykorzystuje na rozpoczynanie akcji przeznaczyć na chociaż minimalny pressing. Ale na ten moment to można sobie tylko gdybać ;d
0
@MarekKonrad Moim zdaniem Barca będzie znacząco lepiej grała bez Messiego, bo będzie szansa na stworzenie zespołu, a nie jednego zawodnika i 10 przebierańców.
0
@VENOMStyle Co ty jeszcze w Polsce robisz? Jak ty już dawno trenerem powinieneś zostać :P