La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 953 Culés

6

Jeff Bezos ma ponad 200 miliardów dolarów majątku. Wypracował go w 26 lat i na tę chwilę jest jedynym biznesmenem, którego fortuna przebiła barierę 200 mld.

12

@Colon To już wiemy, kto wpłaci klauzulę.

konto usunięte

1

@Colon Też bym mógł ale mi się nie chce.

konto usunięte

2

@Colon Taaa, on wypracował...

Komentarz usunięty

1

@Persyfl Nie rozumiem możesz powiedzieć kto inny wypracował?

1

@Persyfl pewnie że nie wypracował, albo ktoś mu dał, albo na pewno ukradł!

konto usunięte

1

@Colon z czego chyba 100 w tym roku. Miał facet głowę.

konto usunięte

0

@Szpedy Działalność zaczynał za pieniądze rodziców, a większość majątku wypracowali mu źle wynagradzani i wykorzystywani pracownicy. Amazon słynie z bycia z jednym z najgorszych pracodawców wszędzie, gdzie się pojawi.

konto usunięte

0

@skakun95 Na początek dali mu rodzice. Nie będę mu publicznie zarzucał kradzieży.
Z innej beczki, chyba najbardziej czy najszybciej pomnożył majątek dzięki pandemii.

1

@Persyfl no myślę że rodzice dali mu na bank większość z tych 200 miliardów xD bez nich by się nie udało

konto usunięte

0

@skakun95 Czego nie zrozumiałeś w zwrocie "na początek"?

konto usunięte

0

@Persyfl źle postąpili, zamiast przekazać SWÓJ majątek SWOJEMU synowi powinni go rozdać nierobom i nygusom, co by im było w zyciu lżej. Wszystkim po równo, czyli gówno....

konto usunięte

0

@HueHueszki A ty z kimś konkretnym rozmawiasz? Ja napisałem, że to nie jest tak, że dorobił się sam. Inna sprawa, że jego majątek pochodzi przede wszystkim z wyzysku i układów.

konto usunięte

0

@Persyflwedług lewaka każdy kto do czegoś doszedł to z wyzysku innych, przecież to takie proste. Jak czytam twoje biadolenie to aż kartofle w piwnicy mi gniją, jesteś straszną wizytówką lewicy na tej stronie. Człowiek dał pracę ponad 500 tys. Osób na świecie a Ty pieprzysz, że wyzyskuje ludzi. Co Ty zrobiłeś żeby polepszyć czyjś byt? Zwyzywales policjanta na marszu lgbt w Warszawie? Skoro ludzi u niego pracują to znaczy, że nie ma tragedii, a jeżeli są zmuszeni to chyba znak, że to dla nich i tak jedyna szansa w danym regionie.

0

@Persyfl no bo przedstawiasz to tak, jakby ta kasa na początek była tutaj kluczem do 200 miliardów :D wgl strasznie głupie rzeczy piszesz na tej stronie

konto usunięte

0

@HueHueszki Generalizując zarzucasz Mi generalizację :D
Tyle tylko, że mówię o konkretnym człowieku. Amazon słynie z łamania praw pracowniczych i nawet w Polsce mu się za to obrywa.
" jesteś straszną wizytówką lewicy na tej stronie. "
"Jak czytam twoje biadolenie to aż kartofle w piwnicy mi gniją, jesteś straszną wizytówką lewicy na tej stronie. "
Czy to jakieś wyzwanie, żeby każde było przesiąknięte hipokryzją? Zarzucasz Mi biadolenie sam biadoląc :/
"Człowiek dał pracę ponad 500 tys. Osób na świecie"
Nie dał, tylko nabył i wykorzystując swoją przewagę wyzyskuje pracowników na niespotykaną skalę.
"a Ty pieprzysz, że wyzyskuje ludzi. "
Mówię, pieprzę. Jakbyś tego nie nazwał, faktem pozostaje, że Amazon nagminnie łamie prawa pracownicze.
"Co Ty zrobiłeś żeby polepszyć czyjś byt?"
Więcej niż Bezos ale co to ma do rzeczy? Jakbym zrobił mniej, to jego działalność byłaby lepsza? To jakaś gra o sumie zerowej?
"Zwyzywales policjanta na marszu lgbt w Warszawie?"
Czuję pułapkę :) Co to ma w ogóle wspólnego?
"Skoro ludzi u niego pracują to znaczy, że nie ma tragedii,"
Porażające wynikanie, a właściwie jego brak. Niemniej tragedii faktycznie nie ma, bo tragedia to piękno, niemożliwe wybory i nieubłagany los.
"a jeżeli są zmuszeni to chyba znak, że to dla nich i tak jedyna szansa w danym regionie."
No tak, bo jak są zmuszeni, to spoko.

konto usunięte

0

@skakun95 Bo dokładnie jest.
"wgl strasznie głupie rzeczy piszesz na tej stronie"
Dziękuję i takie pytanko w związku z tym. Skąd pomysł, że twoja ocena będzie tu miała jakąkolwiek wartość?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?