- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1626 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1626 Culés
31
Jak dla mnie Messi niszczy swoją legendę.
Najlepszy piłkarz świata, najlepszy piłkarz w historii, symbol Barcelony i całej Katalonii. Barcelona dała mu wszystko a potem on dał wszystko Barcelonie.
A jak się kończy ta piękna historia? Że się Leo obraził bo mu przestał pasować projekt a potem próby jego zmiany. Problem tylko w tym, że to Leo był tym projektem...
Opaska kapitana, której nie udźwignął, zarząd bardzo zły ale robiący tak jak Leo chciał, do tego to on decydował z kim chce grać a z kim nie. Leo chciał zwycięski projekt a gwoździem do trumny jego odejścia była próba wywalenia wypalonych, starych zawodników.
Anatomia naszych porażek jest taka, że zabrakło mentalu. Czy to z Romą czy z Liverpoolem czy nawet z Bayernem ostatnio. A kto powinien odpowiadać za nastawienie jak nie kapitan? Messi nie był krzywdzony otaczaniem swojej wybitnej postaci przez miernoty, Messi był częścią tej mierności, mimo że błyszczał najjaśniej a teraz się odwraca i odchodzi. Z resztą sposób w jaki to robi, to już żenada. Wiadomo, że z tym zarządem miłych rozmów być nie powinno, ale Barcelona to nie Bartek, to kibice, miliony kibiców na całym świecie którzy sprawiają, że to czym całe życie się zajmuje ma jakikolwiek sens, a kibice nie dostali nic. Pomijając to, że po każdej porażce drużyny nie było z kibicami, uciekali bocznymi wyjściami ze stadionu, nie podziękowali nawet za wsparcie na boisku z kapitanem na czele, ale że od tamtego meczu milczy, zdecydował o odejściu i dalej milczy i kibice nie wiedzą co się w ogóle dzieje. To jest cholernie złe rozwiązanie na finiszu kariery.
Piłkarz może przerosnąć klub, ale wynoszenie się nawet ponad kibiców to już za dużo.
1
@Tasde dzięki, że to napisałeś :) dokładnie tak samo myślę.
Gimby nie zrozumieją - tam w sercu jest Leo a Barca w dup**.
Ja przeżyłem odejścia wielu gwiazd - przeżyję i to. :) Mes Que Un Club - Visca Barca !
0
@Tasde Popieram w 100%.