- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 999 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 999 Culés
1
nie ma ciekawe lato się szykuje:)
nie rozumiem nad czym messi się zastnawia/czemu chce odejsc
skład w 4-2-3-1 z nim w składzie wyglada bardzo dobrze
dembele( trincao)-messi (puig)- fati/??
griezmann/??(depay)
jest nowy trener, młodzi obiecujacy gracze, po 2-3 sezonach jakby się zgrali mógłby odejść w glorii chwały
2
@lucca87 A Suarez zaraz po meczu będzie czekał z odpalonym grillem bo grać już nigdzie nie musi z taką kasiurą :D Dla mnie też brzmi dobrze
0
@lucca87 Trincao, Fati , Griezz i tym bardziej Dembele niczego nie gwarantuja. A on chce projektu gdzie co roku wygrywa się trofea...
0
@lucca87 niby bardzo dobrze ale
Trincao to jednak niewadoma jest
Dembele... jego kontuzje mogą wrócić w każdej chwili
Fati nie jest piłkarzem na 1szy skład.
0
@PatrykBarca To sam powinien namówić Luisa i Busiego na odejście, skoro czeka na zwycięski projekt.
0
@PatrykBarca Żeby się nie zdziwił jak Liverpool znów zrobi 100 punktów :D Chelsea też paka niczego sobie. Nie ma w życiu nic pewnego
0
@PatrykBarca
griezmann mistrz swiata, swietna kariera w Atletico nie gwarantuje nic? to kto gwarantuje ja się pytam
0
@Messibestplayerintheworld
niby tak ale dla Dembele jest nowy specjalny lekarz, który ma dbać o niego, ja wierzę w niego
1
@Bykunn Przyszły sezon to nie bedzie raczej pod dyktando 1 drużyny. Wszyscy z top 4 się wzmocnili , a Live zagrało 2 sezony z rzędu na 90-pare punktów więc bedzie cięzko. Klopp w BVB tez miał spory zjazd po 2-3 dobrych sezonach...
0
@PatrykBarca W sumie w FPL też tak przewiduje. Z Liverpoolu mam tylko Trenta. Bardziej w tym sezonie stawiam na Chelsea i City, Chociaż United też się wzmocnili