- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1822 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1822 Culés
3
Przyjmując, że te wszystkie zabawne newsy są prawdą, to możemy teraz pobawić się w symulator kibica PSG :D
Barto niczym nieugięty szejk. Rzuca cenę z kosmosu (w tym wypadku 700 baniek) i nie chce z nikim dyskutować, haha :D
12
@LuisSalvano A moim zdaniem za te wszystkie lata nie powinni mu robić problemów z odejściem jeśli chce.
0
@Kwiatek67 tylko niech się w końcu określi czego chce !
3
@Kwiatek67 trzeba wziąć też pod uwagę że on chce wzmocnić drużynę z którą być może będziemy walczyć o LM. Dlaczego mamy wzmocnić City najlepszym piłkarzem na świecie całkowicie za friko? Tylko ze względu na szacunek do Messiego ? Dokonał u nas niesamowitych rzeczy ale nie bądźmy śmieszni on był za to nieźle wynagradzany i nikt nie dał mu przez te wszystkie lata odczuć że jest niedoceniany
0
@LuisSalvano mnie tylko ciekawi co bedzie jak Messi odjedzie i okaze sie ze te wszystkie "zabawne" newsy byly prawdziwe, co wtedy bedziesz pisal
1
@Kwiatek67 Ja generalnie nie wierzę w jego odejście, ale...
Jeśli faktycznie postanowiłby zakończyć swój etap z Barcą, to owszem, Barca powinna zachować się normalnie, a nie jak PSG, jednak nie oznacza to, że mieliby go oddać za darmo, albo za pół darmo. To jest nadal najlepszy piłkarz na świecie, do tego niesamowicie medialny, marketingowa bomba. Jeżeli tracimy takiego zawodnika, to jest to strata zarówno pod kątem sportowym, wizerunkowym i finansowym. Zatem w jego miejsce muszą przyjść zawodnicy, którzy w jakimś stopniu wypełnią tę lukę. Kimś takim jest np. Neymar.
W przypadku City, Barca nie powinna zgadzać się na ofertę mniejszą niż 100 baniek + Jesus + Garcia. Nie co roku dochodzi do sprzedaży najlepszego piłkarza na świecie zaś City to nie Betis, aby narzekać na brak pieniędzy. Tutaj to Barca może dyktować warunki.
0
@eckov on sie okreslil czego chce. Poinformowal klub, a kibicow ma w... Nie pierwszy raz zreszta.