- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1684 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1684 Culés
6
Ludzie, którzy cholernie szanują Leo i wkur... ich jak ktoś jedzie po Messim, spróbujcie to olewać, wiem, że nie jest łatwo na początku, ale naprawdę warto.
Ja też na początku się przejmowałem, próbowałem się kłócić, ale to nie wnosi nic dobrego, aby się człowiek jeszcze bardziej denerwuje i podkręca się tych hejterów niepotrzebnie do kolejnych komentarzy.
Tak jak wspominacie, na zagranicznych forach nie ma takiego hejtu, praktycznie w ogóle nie ma hejtu bo głównie Polacy są znani z zawiści i z tego, że kochają danego piłkarza/sportowca by chwilę później po jakimś niepowodzeniu/wpadce wylewać na niego pomyje, takim jesteśmy narodem w większości, tego nie zmienią nasze komentarze czy nasze tłumaczenia.
Ja jestem cholernie cholernie wdzięczny Messiemu za to co zrobił dla Barcelony i jeżeli postanowił odejść z klubu i to w takim czy inny sposób to nigdy nie powiem na niego złego słowa bo jestem mu winny szacunek i życzę mu powodzenia, tyle.
A to, że polskim kibicom się coś nie podoba, że oni czegoś wymagają w tym momencie od Leo, że powinien zrobić to czy tamto bo im tak pasuje, że oni uważają coś za złe to musi być złe i koniec to już inna sprawa. Zawsze będą narzekać, jak nie na Leo teraz to później na coś innego, do tego trzeba się po prostu przyzwyczaić bo tak było jest i będzie, ale gwarantuje Wam, że takich "kibiców" jest zdecydowana mniejszość na świecie. Może na La Rambli rzeczywiście jest ich trochę więcej, ale naprawdę duża większość kibiców z całego świata doceniają Leo za to co zrobił i nikomu nawet przez myśl, nie przyjdzie żeby go wyzywać czy żeby wypisywać co powinien a czego nie powinien teraz robić (bo nie są na miejscu Leo, nie czują tego co on, nie znają całej sytuacji, nie znają wszystkich faktów).
0
@bixmix zgadzam się , amen