- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1583 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1583 Culés
5
Lubie, jak wielu z nas, takich cichych bohaterow typu Iniesta. Nieglosny i bezobjawowy poza boiskiem, wirtuoz i geniusz na nim.
Dlugo kims takim byl tez dla mnie Messi - introwertyczna bestia, ktora przemawiala na placu gry. Nigdy nie myslalem, ze bedzie o nim tak glosno, jak mialo to miejsce w przypadku jego rodaka Maradony i nie mowie tutaj o jego pilkarskim kunszcie.
Chcialbym poznac wiecej szczegolo czy Leo przez 5 lat walczyl o swoja ukochana Barcelone, czy tylko jego ego probowalo ustawiac pionki do gry. Jesli Messi nie wierzy w projekt sportowy, to nie wierzy rowniez i nie wierzyl w wielu swoich kolegow, bo byli po prostu zbyt slabi. O zarzadzie nawet nie wspominam.
Nie wierze w bezinteresowna milosc w biznesie. Na pewno Leo ten klub kocha, ale to jednak mimo wszystko rodzaj malzenstwa z rozsadku i w sumie nie ma w tym nic zlego, a przykladow, ktore potwierdzaj te regula (np. Totti) nie ma wiele na najwyzszym poziomie tej gry.
"Més que un club“ - niekoniecznie.
0
@Colon biorąc pod uwagę projekt sportowy ManCity czyli odpadanie na wiosnę z lm i bez solidnego obrońcy jest dla mnie na równi albo jeszcze gorzej niż u nas
0
@Colon Ale to w jaki sposób Leo odchodzi budzi niesmak. Dla mnie jest on Bogiem futbolu, piłkarsko był najlepszy i pewnie jeszcze będzie.
Jednak w środku czuję po prostu ogromne rozczarowanie, nigdy nie zakładałem, że on na 100% skończy w Barcy europejską karierę. Ale nie sądziłem, że ucieknie tylnymi drzwiami bez pożegnania z kibicami