- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1371 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1371 Culés
0
Podlasie trzymajcie się, ale burza u Was!
2
@barcelonaLM Nie wiem ale Lubelskie to ma jakieś szczescie bo zawsze ale to naprawdę zawsze nic się tam nie dzieje i wszystko omija Lubelszczyzne.
0
@Encore W sumie podobnie miałem w Będzinie, czy w Katowicach teraz. Średnie i krótkie burze, naprawdę nie pamiętam jakiegoś takiego solidnego armagedonu który jest zawsze zapowiadany.
0
@Encore Z jednej strony dobrze, ale z drugiej czasem fajnie zobaczyć dyskotekę na niebie, nie wiem jak tam z tym u Ciebie ;) Dzisiaj na Śląsku modele i prognozy się przejechały, może i dobrze bo burze były zapowiadane bardzo gwałtowne, ale tylko trochę polało. Oberwało jednak Łódzkie, Mazowieckie i teraz Podlasie jak było zapowiadane
0
@barcelonaLM Można powiedzieć, że na Podlasie wreszcie dotarła elektryczność...
0
@Encore kurde Lublin takie zadupie ze nawet burze i huragany trzymają się z daleka
0
@barcelonaLM
Teraz u Łukaszenki sajgon. Trzym się chłopie ;)
https://burze.dzis.net/?page=mapa