- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1721 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1721 Culés
1
Google Play Music kończy działalność :/
Szkoda bo był całkowicie darmowy .
Dokąd przenieśc bibliotekę ? (Ok 25 000 tytułów) .
Sam google proponuje oczywiście YouTube Musik - a jakby inaczej.
0
@Colon spotify :)
0
@Colon Szpotyfej Panie
0
@kuz @don'T.R.I.P.e no właśnie zwlekałem min dlatego , że istniało coś takiego jak Play music
Duże są różnice między największymi graczami na rynku?
1
@Colon osobiście korzystam z Tidal i sprawdza się dobrze.
0
@Colon ja płacę 22 zł za youtube co miesiąc od ponad roku i nie żałuję, jest mega różnica między kontem premium a zwykłym, a jeśli korzystam około 8-10 h dziennie to tym bardziej jestem zadowolony
0
@elmayakos też pozytywy słyszałem
@budel17 a porównanie z Spotify masz ?
0
@Colon mam i nie mam, szwagier kupował Spotify ale jak mu powiedzialem jakie zalety ma youtube to twierdzi po inwestycji w youtube, że jednak jest lepszy, ale ja osobiście nie korzystałem że spotify
0
@budel17 a jakie ma zalety ?
0
@budel17 co daje YouTube premium?
1
@Colon @SnieguPlock brak reklam w premce to przede wszystkim i jak zapodasz jakieś playlisty to bez premki co któryś utwór się pauzuje, w premium tego nie ma, do tego możliwość minimalizowania apki czy wygaszania ekranu np w pracy gdy leci jakąś muzyka, przez 8 h słuchania muzyki z youtuba pobiera mi jakieś 15-18 % baterii
No i youtube music chyba podlega pod premium ale w sumie nie wiem jak to tam jest z tym do konca
1
@budel17 ok dzięki.
0
@Colon Ja bym wszystkich jajek do jednego koszyka nie wkładał z tym jutubem zwłaszcza za piniondze. YouTube od dłuższego czasu jest strażnikiem moralności i najlepiej to by było gdyby tylko filmu o minecrafcie i pranki ludzie robili. Dlatego ja bym go nie wspierał, ze szpotyfejem albo Tidalem przynajmniej używasz platformy niezależnej od Google.
1
@don'T.R.I.P.e tez w sumie ciekawy argument