- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1719 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1719 Culés
1
https://x.com/psi_taa/status/1300536926647320576
Cała prawda.
1
@DonMatteo901tak, bo sędziowie to terroryści, którzy specjalnie krzywdzą drużyny. Pod względem jakość sędziowania i piłkarska jakość ligi występuje niesamowita przepaść na niekorzyść kopaczy.
1
@joloskyy Widać, że nie oglądasz ich wybryków. Mowa tu głównie o 1 lidze, gdzie nie ma jeszcze VAR. Jak zabierają prawidłowe gole, czy nie widzą fauli na czerwoną kartkę to mamy do czynienia ze skandalem. Sędziowie w Polsce są chronieni od lat przez Przesmyckiego i Bońka. Swoich kumpli wciskają do sędziowania.
To że Marciniak jest dobry nie oznacza, że reszta jest niewiele słabsza.
1
@DonMatteo901 Marciniak jest dobry tylko w Ekstraklasie. Na arenie międzynarodowej jest słaby.
0
@Arn3th na arenie międzynarodowej jest dobry, dlatego sędziował ćwierćfinał LM i półfinał LE.
0
@DonMatteo901 serio uważasz, że sędziowie po takim meczu mają to gdzieś, nie są wyciągane konsekwencje? Błędy się zdążają, sędziom dużo rzadziej niż kopaczom z polskich lig.
0
@joloskyy Tak, Stefański siedzi na VAR, nie widzi oczywisty z czerwonych czy karnych, nic nie zgłasza głównemu i co? I siedzi dalej. Cyrk na kółkach.
0
@DonMatteo901 a co mają zrobić, wyrzucić go żeby przyszedł ktoś gorszy? Jeden czy dwa błędy nie mogą inteligentnym osobom w Związku przesłonić prawdziwego oblicza danego sędziego. Błędy popełnia każdy. Trener, zawodnik, także sędziowie. Biednym trenerom zależy na karaniu sędziów, tylko czemu? Żeby ich zastraszyć? I to ma na nich pozytywnie wpłynąć? Zwykła wymówka dla trenera, żeby było na kogo zrzucić winę.
0
@joloskyy Dobra nie ma co ciągnąć tej rozmowy, bo z Bartoszkiem zgadzają się dziennikarze i stali obserwatorzy ligi, a z tobą by się nie zgodził nikt, kto tę ligę ogląda regularnie.
0
@DonMatteo901 czemu mają się nie zgadzać. Wiecznie znienawidzeni sędziowie mają zostać ukarani. Wszyscy się cieszą