- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1827 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1827 Culés
32
Wszystkim co myślą że biegajacy do pressu Trincao będzie lepszy niż Messi przypomniam, że Argentyńczyk zaliczył ponad 20 goli i 20 asyst w samej tylko lidze. Dla kogokolwiek innego wyczynem będzie połowa tego dorobku a już zwlaszcza dla nieopierzonego chlopaczka z Bragi. Wy chyba zapominacie kogo macie w drużynie, ale wiadomo obraza majestatu ważniejsza niż dobro klubu.
0
@skakun95 Co za różnica czy Leo odejdzie teraz czy za rok? I tak nic nie ugramy w przyszłym sezonie, a można ugrać na tym finansowo.
0
@Bogan pod warunkiem ze ktos faktycznie wylozylby 150-200 mln na Messiego i oplacilby jego pensje.
Moze City nie chce juz dalej ryzykowac z FFP, pozostaloby PSG ale oni pewnie bardziej sie martwia tym ze za rok moze im uciec Mbappe
0
@Bogan Finansowo i tak ugrają sporo, bo jego chora pensja odejdzie razem z nim, a jak ktoś wierzy, że City jest gotowe dać 3 zawodników i 100 mln to nie wiem w jakiej bajce żyje xD Szejki to nie kretyni co kupią sobie Messiego jak w fifie i będzie super, na pewno widzą co robi i jaki durny ma charakter. Oj jestem ciekawy co biedny Leo zrobi jak trafi na prawdziwy zarząd z krwi i kości, który nie da sobą pomiatać
0
@Bogan z odpowiednio ustawioną drużyną z Messim w składzie możemy wygrać wszystko, a już na pewno powalczyć o Ligę. Poza tym klub dostaje rok na zaplanowanie drużyny bez Leo, lepsze to niż jego odejście znienacka.
0
@mekston 100 mln lepsze niż nic . Biorąc pod uwagę jak oddajemy za grosze zawodników, byłby to realy zastrzyk gotówki. Plus oszczędności na pensji.
0
@PawkoFCB Tak, natomiast plus jakieś 100 mln - lepiej mieć niż nie mieć.
0
@skakun95 Z odpowiednio ustawioną drużyną, nie trzeba mieć Messiego. LM to pokazuje. Natomiast my musimy budować drużynę od podstaw. Koeman nie ma z czego układać póki co.