- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1826 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
164
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1826 Culés
1
Z cyklu "Janusze i cebularze"
Czasem z kumplem wychodzimy w nocy jak już wszyscy grzecznie śpią i udajemy się do pobliskiej miejscówki gdzie stoją automaty "bokser" sprawdzić swoje umiejętności i zrobić mały turniej. Nie jest tajemnicą, że na dłuższą metę to dość droga zabawa (2zł 1 strzał 5zł 3 strzały, jak pobijesz rekord który się czasem restartuje otrzymujesz dodatkowe uderzenie) . Pomyśleliśmy więc czy istnieje jakiś magiczny sposób na oszukanie maszyny i przedłużenie zabawy i tutaj zwracam się z prośbą o pomoc do Was koledzy Janusze.. Myślałem nad czymś w stylu moneta na sznurku.. Mogłoby to wypalić, o ile maszyna nie ma mechanizmu blokującego z jednej strony. Macie jakieś ciekawe pomysły? :P
PS. Strażników moralności proszę o wstrzymanie się z hejtem i wyzywania od zlodzieji, właściciele maszyn i tak już sporo na nas zarobili, a stracić raczej nie stracą przez dodatkową godzinę zabawy co parę tygodni :P
0
@Mario96w Niezłe Janusze xXDD
0
@TR3YWAY Oj tam :P
4
@Mario96w Haha chłopy po nocy chodzą ponawalać w gruchę xDDD
7
@Mario96w @LuisSalvano, jakieś pomysły? :)
2
@BorzyKrzys Niech pierwszy rzuci kamieniem ten co w nocy nie trzepał gruchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Dari0G O tak, on może pomóc haha
0
@Mario96w Raczej nie pomoże.
0
@tristan87 Zaś świat zza krat?
1
@Mario96w Nie taki kolorowy.
1
@Mario96w
*złodziei zamiast złodzieji (jak "w bulu i nadzieji" Bronka)
Jak w takim razie sporo zarobili skoro chwilę poźniej dowiadują się, że raczej nie stracą. Skoro rzekomo nic nie tracą, to wcześniej też nic nie zarabiali.
1
@covidout Wyższa szkoła dedukcji widzę, pan od Sherlocka? :P