- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
6
Rzadko się udzielam na tym forum, ale czuję jakąś wewnętrzną potrzebę. Sytuacja, którą obecnie mamy jest nie typowa i za tą sytuację obwiniam obecny zarząd. Można się zgodzić ze stwierdzeniem, że Messi staje/stał się w Barcelonie piłkarzem ponad klub, ale był to proces, który tworzył się przez kilkanaście lat i patrząc na to ile dał klubowi wcale mnie to nie dziwi.
Nie raz spotkałem się tu w ostatnim czasie ze stwierdzeniem, że Leo jest jednocześnie zbawieniem, jak i przekleństwem tego klubu i może lepiej jakby odszedł. Nagle jak pojawiła się taka możliwość, to większość wyzywała go od zdrajców i porównywała np. do Figo (sic!). Informacja o tym, że zostaje nie jest moim zdaniem najlepszą informacją. Smród, który się pojawił przez całą tą sytuację tak szybko się nie rozejdzie. Mam tylko nadzieję, że ten zarząd na czele z Bartomeu będzie miał odwagę i poda się do dymisji, a nowy prezydent wraz z trenerem będą mieć pomysł na tą drużynę. Ciężkie czasy przed nami, trzymajcie się, VeB!
0
@johny1212 o:) to ja:) „zbawieniem, a zarazem przekleństwem”, tyle razy to tu napisałem:) Taka niestety prawda. „Potrzebujemy skrzydłowego!” - „po co? Na prawej jest Leo”. „Potrzebujemy rozgrywajacego/cofniętego napastnika” - „po co, przecież tam schodzi Leo”. Leo potrafił czarować i pewnie jeszcze nie raz nas zaczaruje a i pewnie rozczaruje, ale nie powiesz mi ze patrzenie na niego to zbawienie ale i blokowanie przez niego pozycji to juz w tym jego wieku to jednak przekleństwo.