- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 812 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 812 Culés
1
Powiem tak. Te kary w tenisie to istna groteska i nie sa w ogole rowne. Shapalov z calej sily uderza pilke i trafia w sedziego GLOWNEGO podczas turnieju nizszego stopnia (przez co sedzia mogl stracic wzrok) - dyskwalifikacja. Djokovic za takie trafienie w sedziego LINIOWEGO w szyje (w wilkim szlemie) - dyskwalifikacja. Ponizej sytuacja dla porownania z Shapalovem i Djokoviciem.
https://x.com/MegaRacismHater/status/1302706812718911489
4
@Mesi12 Ale było tłumaczone że to już było po pierwszym upomnieniu gdzie od dłuższego czasu zachowywał się nieprofesjonalnie. Z tego co czytam
6
@Mesi12 nie wiem dlaczego usunęło mój komentarz. W każdym razie to nie jest groteska tylko konsekwentne podejście, że sędzia jest nietykalny, a sfrustrowany zawodnik musi uważać co robi na korcie.
Sędziowie nie mogą się bać o swoje zdrowie na korcie, tylko dlatego, że jakiemuś graczowi coś nie wyszło.
W sytuacji z Nole dodatkowo na jego niekorzyść przemawiają jego wcześniejsze reakcje.
1
@Mesi12 gdyby to był przeciwnik Novaka to by nie było tematu i słuszna decyzja, ale ze trafiło na gwiazdę to nagle oburzenie. Djokovic cały mecz zachowywał się nerwowo i w końcu poszło. Kara słuszna jak najbardziej. Równe traktowanie, nie ważne czy jesteś Djoko czy gość z drugiej setki rankingu
0
@mekston "Sędziowie nie mogą się bać o swoje zdrowie na korcie, tylko dlatego, że jakiemuś graczowi coś nie wyszło"
Przeciez musza sie bac o swoje zdrowie bo gdy podczas gry zawodnik przez przypadek trafi w sedziego to nic sie nie stanie, chocby naprawde mocno uderzył. A tu Djokovic ledwo co uderzyl pilke.
4
@Mesi12 w trakcie gry, sędziowie są czujni i skupieni na tym co się dzieje. (obserwują co się z piłką dzieje). Przecież przy serwisach często unikają właśnie lecących piłek. W takich sytuacjach czujność nie działa, bo nie trwa gra.
1
@Mesi12 ja do djokovica stracilem szacunek jak dowiedzialem sie ze jest antyszczepionkowcem
0
@Mesi12 Bardzo dobrze! Może w koncu przestanie pajacować.
0
@Mesi12 Czy ty zrozumiesz, że on z zamkniętymi oczami odwrócony i do tego członkiem by piłkę podał do Ball Boya? To nie był przypadek czy tego chcesz czy nie. Taki zawodnik uderza piłkę gdzie chce