- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1431 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1431 Culés
29
A wy którą nogą dzisiaj wstaliście?
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/118934192_322375685752430_5071282214469557618_n.png?_nc_cat=106&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=eMhCdX57YDUAX-xnbdi&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=8d91aa88c83ea777fb847a7b6087c3df&oe=5F7C87A2
0
@TheNekro94 serio XD
2
@TheNekro94 Kolegę po lewej, tzn Wojtka - znam osobiście. Przesympatyczny człowiek z wielkim sercem, a jeszcze z większym dystansem do siebie. Wojtek jest osoba niewidoma, która zdobyła kilka medali na paraolimpiadzie w pływaniu. Jak jeszcze mieszkał na AWFie w akademiku, często razem z narzeczoną, odwiedziliśmy ich (nasze partnerki pracowały razem swojego czasu).
PS nawet nagrał kawałek, widzieć czy nie widzieć, o to jest pytanie. ;)
0
@bielik Ooo kurdełke, to nie miałem pojęcia nawet, że to ktoś znany :)
2
@TheNekro94 Wojtek Makowski. Srebrny medal w Rio, kilkukrotny medalista MS i ME, w tym oczywiście złoto i w Europie i na świecie. Może, aż tak znana persona to nie jest, ale w pewnym momencie swoje miejsce na warszawskich bilboardach miał. ;) Zaraz mu w ogole wyśle to co wstawiłeś. ;) Znając życie jego odpowiedź to będzie, że jemu bez różnicy, która nogą bo i tak nie widzi.;)
0
@bielik Hahaha spoko :D
0
@TheNekro94 Środkowa pierwsza na baczność staje zawsze z rana