La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1892 Culés

5

Koles, ktory zastrzelil Bambi.

"Oszalales, w tym wieku jeszcze grasz?!" takie smsy mial dostawac Boris Becker, gdy jego nazwisko widnialo w 2006 roku podczas turnieju US Open.

Nie chodzilo oczywiscie o Borisa tylko o Benjamina Beckera, mlodego Niemca, ktory dostal sie do turnieju glownego, by w 3 rudzie "zastrzelic Bambiego" - takich slow mial uzyc Andy Roddick po calym wydarzeniu, ktore mialo miejsce na Flushing 3.09.2006 roku.

Chodzilo o nieplanowany ostatni mecz w karierze Andre Agassiego. Amerkanim zostaje wyrzucony z turnieju przez Niemca po cztero-setowym meczu ( 5-7 7-6 4-6 5-7) . AA rozgral 1144 pojedynkow, wygral 8 tytulow Wielkiego Szlema , 60 turniejow, 3 Puchary Davisa i olimpijskie zloto, byl uwielbiany przez kibicow.
Dla Niemca bardzo trudny mecz, bo caly stadion byl sercem za Agassim.
To nie pomoglo. . polaly sie lzy, ale taki jest sport.
Tak zginal Bambi, tak zakonczyl kariere wybitny tenisista.

https://image-cdn.essentiallysports.com/wp-content/uploads/20200430001209/september-3-2006-andre-agassi-ends-career-at-beloved-us-open.jpg

https://cdn.prod.www.spiegel.de/images/34bbf0a8-ba88-4671-83c0-62f7ad326834_w1600_r1.2422360248447204_fpx38_fpy20.jpg

ps. ostatecznie wszyscy gratulowali Beckerowi, podszedl do niego nawet Johh John McEnroe i stwierdzil, ze jest na nim teraz duza presja, bo konczac kariera tegio gracza, oczekuje od niego wieli znaczacych zwyciestw.

1

@Colon Agassi byl fantastyczna reklama tenisa, kiedy byl na korcie - ogladalo sie go z ekscytacja i byl jednym z tych graczy, ktorych smialo mozna bylo polecac tym, ktorzy tenisa nie sledzili badz dopiero zaczynali.

konto usunięte

1

@Colon ach, Agassi, mój ulubiony tenisista.

3

@YoNoEntiendoNada @Lamora malowany ptak, zrewoluzcjonizowal tenisowa mode, by pod koniec kariery zgolic sie na lyso i ubierac dosc klasycznie - wplyw Graaf?

Mocno style przypomina nowoczesnych graczy, z tego co pamietam, gral tez chyba rakietka Heada typu Oversize, ale zaczynal moze Princem??.
Jeden z lepiej returnujacych w historii..

Niedawno ogladalem jego batalie z Samprasm, w kotrej przegral po czterech setach i czterech tie breakach - publicznosc szalala.
Pamietacie ich reklame?



edit - innymi slowy - gra Pistol Pete-a bardziej sie zestarzala, niz Agassiego.

0

@Colon Zaczynał od Prince, return genialny i te bh grane praktycznie z półwoleja. On i Monfils moi najwięksi ulubieńcy.

1

@JimMorrisonFCB ja kiedys za nim nie przepadalem, z uplywem czasu wiecej i wiecej doceniam.
Sampras mial duzo szczescia w tym pojedynku.

0

@Colon O co chodzi z tym Bambi?

0

@Pawlak1992 Porownanie do tej kreskowki Disneya. Nikt po prostu nie chce byc facetem, ktory zabija Bambi, ale taki jest sport.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?