- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
4
Dobra chłop nie dotrzymał słowa z bezsensownego postanowienia i słabe to z jego strony, ale niektórym osobom to zaraz guma w gaciach pęknie bo dany użytkownik sobie post napisał. Serio życia nie macie ze waszym problemem, który przeżywacie jakby to nie wiadomo co było jest dorosły chłop, który sobie dodaje posty bardziej merytoryczne niż 99procent zawartości tej strony?( LA rambli)
Zarzucacie mu szukanie atencji, ale wygląda to tak że to was bardziej boli gdy on ta atencje dostaje. Chciałbym mieć takie problemy w zyciu
1
@Rust_Cohle Pouczanie innych o czym mają pisać gdy sam nie potrafi dotrzymać słowa jest po prostu słabe i pomijam fakt,że tu można dyskutować o wszystkim.
0
@Hushovt dobrze wiesz ze nie chodzi o To i nie ważne co by przed chwilą napisał dane osoby wiecznie by pisały to samo. Ja już się nie wypowiadam w tym temacie swoje napisalem
4
@Rust_Cohle Tu bardziej chodzi o to, że chłop się stoczył. Nie wiem, czy panna go rzuciła, czy z innego powodu chodzi sfrustrowany, jednak irytujące jest to, jak patrzy na innych z góry.
0
@Rust_Cohle Nie mogłeś odpisać pod jego postem?
1
@tristan87 nie, tak samo jak kilka/kilkanaście osób, które w sposób przesmiewczy nad nim napisaly, ale im już pewnie uwagi nie zwróciłes
0
@Rust_Cohle Odpisałem mu raz, reszta komentarzy mnie nie obchodzi.
0
@tristan87 mówię o osobach, które napisały nad nim, a nie w jego poście po to by go wyśmiać. Im dziwnym trafem uwagi nie zwróciłes:)
1
@LuisSalvano Fakt, tego typa nie da rady juz czytac. Znowu podpity wypisuje, wymadrza sie i atakuje innych.
0
@Qlewer czemu go nie ignorujecie?
0
@Rust_Cohle Nie jestem jego adwokatem:)
0
@Rust_Cohle a czemu pozwalac na takie wywyzszanie sie?