La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2250 Culés

0

Myslicie że Iga Świątek ma potencjał na naprawdę dobrą tenisistkę?Ogląda ktoś jej regularnie występy?
Bo tak sobie oglądam z nią wywiąd na kanale sportowym który był z pare tyg temu.


@Colon @JimMorrisonFCB Może wy coś wiecie więcej ;v

2

@Encore Ma cos czego nie miala Radwanska, czyli sile, wiec w polaczeniu z technika to jest material na bardzo dobra tenisistke, ale musi pracowac nad koncentracja, poniewaz popelnia proste, niewymuszone bledy zdecydowanie zbyt czesto.

2

@Encore Jak dla mnie ma potencjał na ścisłą czołówkę. Już teraz jest jedną z najlepszych zawodniczek młodego pokolenia i jeśli głowa nadąży za talentem i będzie to poparte ciężką pracą to będzie z niej pociecha.

1

@Encore dołączam się do poprzedników .
Potencjał większy niż Radwańska

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?