- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1810 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1810 Culés
0
Depay, Dembele, Coutinho, Fati, Pedri, Trincao, Braithwaite, Griezmann, Messi. Nie liczę Suareza, choć nie zdziwię się szczególnie jeśli zostanie, a Braithwaita wątpię, że ktoś będzie chciał. Także wychodzi na to, że będziemy mieć 8-9 zawodników na 4 ofensywne pozycję. Nawet przy 5 zmianach kilku z nich będzie pokrzywdzonych, a dla takiego Fatiego, czy Pedriego najważniejsza jest regularna gra.
0
@aleksande_r Pedri to nie jest zawodnik na regularną grę, on powinien zaliczyć taki sezon jak miał teraz Fati. Spokojnie wprowadzany na ostatnie 15-20min lub od początku w meczach z dołem tabeli. Co innego Fati, on powinien iść do przodu. Myślę, że Depay i Griezmann obsadzą 9. Dembele, Fati, Trincao, Pedri i czasem Griezmann podzielą między siebie oba skrzydła, a na 10 zostanie Leo i Cou. Nie widzę tu miejsca dla Braithwaita, bo o ile Pedri, Fati czy Trincao to bardzo młodzi zawodnicy i z całą pewnością jeśli rozegrają po ok. 1500min w sezonie to będzie dobry wynik i wystarczającą ilość dla ich rozwoju, tak nie ma sensu trzymać tu Martina tylko po to, by grał w pucharze króla.
Z drugiej strony w każdej drużynie jest taki Martin (Mariano w Realu, Choupo w PSG, Llorente, Ighalo itd)
1
@messi564 Pedri rozegrał komplet meczów w Segunda B (36), także nie wiem czy on jest do gry jak Fati w zeszłym sezonie?! według mnie to zawodnik gotowy do gry! w pomocy też jest bogato;) - De Jong, Rafinha, Busi, Puig, Roberto, Pjanić, Pedri, Alena,
0
@aleksande_r zostanie 8 bo Brait albo odejdzie albo przestanie się szybko liczyć, Pedri będzie grywał w Barcy B, albo rzeczywiście będzie 2-3 do zmiany;)
0
@Remi1899 Koeman chce się pozbyć jeszcze 12 zawodników więc spokojnie :) Róbcie screeny bo ja widzę Messiego na ławce w tym sezonie
0
@kaamil1910 wiesz, że on chce to nie znaczy że mu się uda;) idziesz na derby jutro?
1
@Remi1899 niestety obowiązki nie pozwalają
0
@kaamil1910 mam nadzieje, że będzie zwycięstwo:)
1
@Remi1899 oby bo na razie bardzo słabo to wygląda
0
@kaamil1910 kilka zmian w składzie musi być i będzie ok:)