La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1947 Culés

1

Rick Beato zaprezentowal, jego zdaniem, najlepsze debiutanckie albumy w kategorii rock.

Led Zeppelin - LeD Zeppelin
Boston - Boston
Van Halen - Van Halen
Guns N' Roses – Appetite for Destruction
The Jimi Hendrix Experience - Are You Experienced?
The Doors - The Doors
The Velvet Underground and Nico - The Velvet Underground
The Beatles - Please, Please Me
The Cars - The Cars
The Police - Outlandos d'Amoure
Pearl Jam - Ten
Nirvana - Bleach
Temple of the Dog -Temple of the Dog
Rage Against the Machine - Rage Against the Machine
Smushing Pumpkins - Gish
Oasis - Deninitely Maybe
Linkin Park - Hybrid Theory
Steely Dan - Can't Buy a Thrill i
The Band - Music from Big Pink
Heart - Dreamboat Annie
Nine Inch Nails - Pretty Hate Machine

honorowo:
The Black Crowes - Shake Your Moneymaker
The Eagles - Eagles
Stone Temple Pilots - Core
Sex Pistols - Never Mind the Bollocks, Here's the Sex Pistols
Ozzy Osbourne - Blizzard of Ozz


konto usunięte

1

@Colon Rozumiem, że Tool nie zalicza się według niego do rocka, tylko metalu progresywnego? Bo Undertow zjada jakieś 80% albumów z tej listy.

1

@Colon Miałbym ogromny problem wskazać ten najlepszy. Po pierwszym przesłuchaniu w czasach liceum od razu do mnie przemówił Pearl Jam Ten. Dosłownie każdy utwór trafiał idealnie w mój gust muzyczny. Appetite for Destruction tez cholernie mocna pozycja i wielkie hity. Te dwie płyty chyba mój top topów z tej listy

Edit: Hybrid Theory nie zauważyłem. Wiem, że Linkin Park ma wielu przeciwników i hejterów, ale tą płytę bardzo lubię puścić na treningu. Daje mi taki pozytywny przypływ adrenaliny

0

@Misanthrope pewnie nie zna ;)

0

@patry295 Pearl Jam sie nie starzaje, ciekawe czy tak bedzie np za 10 lat

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?