- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1219 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1219 Culés
2
Naprawdę Dest za 25mln €? Nie lepiej ściągnąć ogranego już w La Liga Emersona za 1/4 tej kwoty?
14
@Qexi nie bo za rok Emerson jest nasz z automatu
2
@Mat_Cat Za rok również wróci Wague i zostaniemy z czterema prawymi obrońcami w tym z trzema młodymi...
4
@Qexi Czterema, w sensie z kim? Wague i Dest (jeśli go kupimy), Roberto to pomocnik. Kto jeszcze?
3
@Pawlak1992 z Roberto taki sam pomocnik jak z Ronaldo skrzydłowy
1
@Striker I taki sam prawy obrońca jak Kimmich w Bayernie.
1
@Pawlak1992 Roberto rozegrał więcej meczów w Barcelonie na PO niż w środku pola, jaki z niego pomocnik? Emerson jest naszym zawodnikiem, który aktualnie poziomem zjada Desta, plus jest sprawdzony w lidze...
0
@Pawlak1992 gra zdecydowaną większość na prawej obronie więc jest prawym obrońcą, tyle.
0
@Qexi Bo przez ponad pół kariery grał jako pomocnik, zaczynając od Barcelony B, przez kilka lat w pierwszej drużynie. Dopiero w 2016 roku Enrique zaczął ustawiać go na prawej obronie, bo po odejściu Alvesa nie miał kto tam grać. Do dziś nie kupiliśmy klasowego prawego obrońcy, dlatego gra tam Roberto i marnuje swój potencjał, bo lepiej radził sobie w pomocy.
Podobnie jest z Kimmichem w Bayernie, którego ustawiali na prawej obronie, choć mówi że dużo lepiej czuje się jako pomocnik.
0
@Striker Jakby Suareza ustawiali na prawej obronie, to też byś pisał, że to prawy obrońca? Chodzi o to, że to nie jest nominalna pozycja Roberto. On jest pomocnikiem, ale musi grać na prawej obronie, bo nie ma kto tam grać. I widać, że radzi tam sobie gorzej niż w pomocy.
1
@Qexi a mógłbyś wymienić tych 4 obrońców o których pisałeś ?
0
@Mat_Cat Wague Roberto Emerson i w tym przypadku Dest byłby 4tym? Oprócz Roberto na razie wszyscy grają na dosyć średnim poziomie.