- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
45
Barcelona proponuje Ajaxowi płatność w dwóch częściach. Najpierw zaliczka 12M euro i później 8M euro. Barcelona chce również sprowadzić Erica Garcíe. [Javi Miguel]
4
@BarcaInfo to byłyby dwa dobre interesy :)
0
@BarcaInfo https://media1.tenor.com/images/00c622b44612121713948a42710013df/tenor.gif?itemid=12701294
5
@BarcaInfo dla mnie bomba :) kasę mamy.
Lepiej odpuścić tego Depaya i wzmacniać obronę bo tam jest najgorzej :)
1
@culesjasiules I kto będzie grał na szpicy? Griezmann? :D
0
@culesjasiules Depaya tez pewnie weźmiemy :)
3
@Pawlak1992 Fati Griez Messi na przykład.
0
@BarcaInfo jak zwykle nie przeczytane, ludzie wprowadzeni w błąd, a potem edycje
0
@BarcaInfo oby nie przekombinowali i koniec końców Bayern nam go nie zgarnął..
0
@Ghotti Fati skrzydłowy, Griezmann i Messi cofnięci napastnicy. To nie są zawodnicy na dziewiątkę. A Depay u Koemana w reprezentacji Holandii grał na dziewiątce i radził sobie świetnie.
1
@Pawlak1992 wszyscy trzej grywali na 9, mamy więcej braków w obronie niż w ataku.
0
@Ghotti Tak, grywali i kiepsko im to szło. Jeszcze Messi grał dobrze jako fałszywa dziewiątka, ale on tam marnuje swój potencjał i żeby maksymalnie wykorzystać jego umiejętności trzeba ustawiać go za napastnikiem. To jest klucz do sukcesu, trener musi wyciągać z zawodników to co najlepsze.
Poza tym dlaczego mamy rezygnować z wzmacniania ataku i skupić się tylko na obronie? Nie lepiej wzmocnić obie formacje? Co nam da sama obrona? Atak też kuleje już od kilku sezonów, odkąd Suarez wypadł z formy.
0
@Pawlak1992 obrona to klucz do zwyciestwa
0
@JORD10 Nie będzie żadnego zwycięstwa bez ataku.
0
@Pawlak1992 ale z dobra obrona to przynajmniej nie przegramy, i wciaz mamy Messiego :)