- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1001 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1001 Culés
14
Atletico sprzedało nam za 120 mln Griezmanna, po roku dostało Suareza za darmo. Zostaliśmy załatwieni bez mydła. Dla sezonowców amigos, dla reszty legendarna 9 w Barcy i jeszcze przez co najmniej sezon bądź dwa topowy napastnik w Europie.
Genialny ruch Atleti. Taki powrót do rozsądnych transferów, bo wydawanie dużej kasy szło im słabo.
2
@hoeniker dla mnie on stał się toksyczny w tym klubie i cieszę się, że odchodzi. Powinni odejść jeszcze inni.
Dla mnie sezon na Barcelonę trwa już blisko 30 lat
0
@hoeniker LR u nas za najważniejsze uważa, młody. Mam wrażenie że jakby Dest miał 29 lat to by była krytyka co to za debilny ruch, ale jako że to nastka i ładne filmiki ma na YT to nakręceni.
0
@hoeniker To czy Atletico zrobiło genialny ruch to się jeszcze okaże, bo Luis musi wkomponować się w morderczą taktykę Simeone, co wcale nie jest pewne. Poza tym klub, w którymś momencie musiał przeciąć pępowinę. Dobrze, że teraz, bo kolejnego sezonu z Suarezem na szpicy mogliby kibice nie przeżyć.
0
@tbas no przecież to oczywiste że gdyby Dest miał 29 lat to byłby debilny ruch i nie wiem w czym ty widzisz tu problem. Chłopak ma jeszcze bardzo dużo do poprawy przede wszystkim w grze z tyłu, ale ma dopiero 20 lat i jeszcze ogrom miejsca do rozwoju przed nim. Gdyby Puig miał już 30 lat i dalej nie zagrał nawet sezonu w poważnej piłce to też dalej byś chciał na niego stawiać?
0
@Striker Rozwój w Barcelonie, tu po słabej grze ale wygranej sie opierd... wszystkich, wiesz jaka presja jest na takich piłkarzach? Jak dla mnie jeden, dwa błedy Desta i będzie siedział na ławce.
0
@tbas życie. To sprzedajmy Fatiego jak najszybciej
0
@Striker Nie porównuj Fatiego do każdego młokosa. Dest to nie taki talent i dobrze wiesz o co mi chodzi.