- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1679 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1679 Culés
4
Też uważacie że Suarez nic nie zrobił dla Barcelony?
-został tylko 3 najlepszym strzelcem w 121 letniej historii tego klubu.
-zdobył tylko wszystkie możliwe trofea
-no i tylko zapisał się w historii na wiele lat będąc w TOP3.
Cienias nic nie zrobił
19
@A_Gomesinho_21 A kto pisze/mówi, że Suarez nic nie zrobił dla Barcelony?
6
@A_Gomesinho_21 słaba prowokacja w taki dzień
0
@NeroTFP Filozof na kierunku fcbarca.com:D
0
@A_Gomesinho_21 Sądzę, że Gomes nic nie zrobił. Nawet ZP nie wygrał.
0
@A_Gomesinho_21 ale jak go messi za uszy ciagnal przez te lata. To jakis macius z ekstraklasy by to samo osiagnal z messim i neymarem
0
@NeroTFP Może nikt tak nie pisze ale wiele głosów się tutaj pojawia traktujących Luisa bardzo szorstko i nieadekwatnie do zasług, typu: "dobrze, że odchodzi" ; "jego czas się skończył". Zresztą w podobnym tonie wypowiadano się w ostatnim czasie na temat Leo.. Żenada.
1
@Dr_Cabasisi Nie widzę powiązania między jednym a drugim. Uważam Suareza za legendę Barcelony i cieszę się, że mogłem go podziwiać w bordowo-granatowych barwach, jednak uważam, że powinien opuścić zespół już dwa sezony temu. Teraz jest już najwyższa pora, wszystko kiedyś się kończy, taka jest naturalna kolej rzeczy.
0
@Alcazar Jeżeli uważasz, że Luis powinien odejść 2 sezony temu to nie mam pytań xD Szkoda, że nie ma na La rambli opcji "ignoruj posty", w ostatnim czasie użyłbym tego w stosunku do wielu użytkowników.
2
@Dr_Cabasisi Ba, taki @Bykunn łapie się za głowę na myśl o tym, że Suarez jest dla wielu kibiców Barcy idolem i kiedyś ludzie mieli lepszych idoli wśród sportowców :D
4
@LuisSalvano Przecież ten gość jest oderwany od rzeczywistości.