- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1719 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1719 Culés
2
Smutne naprawdę to jest smutne co się dzieje z tym klubem :(
Najgorszy prezydent w historii klubu.
Najgorszy kapitan od czasów kiedy mam okazję wspierać Barcelone.(bramka Iniesty na Stamford Bridge 2009.)
O Bartomeu zostało już napisane wszystko, mam nadzieję że więcej nie zobaczę go na jakimkolwiek stanowisku w tym klubie.
Chciałbym napisać klika słów o Leo.
Może mogę spojrzeć na Messiego trochę z boku bo nie zacząłem kibicować dzięki niemu.
-kapitan który mówi że nie podoba mu się projekt sportowy(jest to krytyka nie tylko zarządu jak większość myśli. Jest to również publiczna krytyka kolegów z drużyny.)
-Messi często mówił "brakuje nam intensywności" (a sam biega 7 km w meczu).
-Luis Suarez i Vidal (pożegnani na Insta i okazanie niezadowolenia)
Ivan Rakitić który spędził w tym klubie 6 lat i wygrał dokładnie to samo co Luis nie otrzymał publicznej wiadomości. (jako kapitan szufladkuje kolegów z drużyny)
- spuszczanie głowy, odwracanie się i nie patrzenie na kolegów z drużyny(to już klasyk Messiego gdy nie idzie)
I tak, nie każdy jest przywódcą.
Chodziliście do szkoły, Studia, spotkania z przyjaciółmi itp.
Do czego zmierzam. Ludzie są różni na pewno to widzieliście: jeden ma mnóstwo do powiedzenia, cały czas bierze czynny udział w życiu klasy, gdy nauczyciela się spóźnia 5 minut o proponuję wagary i jako pierwszy rusza.
Inny natomiast woli raczej siedzieć cicho.
W szatni Bercelony jest podobnie jak w każdej grupie. Taki Ter Stegen, Puyol mają ten gen przywódcy którego Leo nie ma.
PODUMOWUJAC: szkoda że Messi zaczął mącić zamiast skupić się na tym co robi najlepiej czyli grze w piłkę.
Iniesta tak robił a również miał do czynienia z Bartomeu.