- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
3
W tym roku zmarło już ponad 43,6 mln ludzi...
https://www.worldometers.info/
O zdecydowanej większości z nich (tj. jakieś 97,7%) media milczą ;)
0
@covidout plus drugie tyle przeprowadzono aborcji :)
0
@covidout Patrzy się na te liczby bez emocji a w tej chwili rozgrywa się setki ludzkich dramatów. Śmierci rosną niesamowicie.
4
@Quavosk na szczęście podczas aborcji nikt nie ginie.
0
@Quavosk
Ano...
https://niezalezna.pl/304626-szokujace-statystyki-dotyczace-aborcji-to-najczestsza-przyczyna-smierci-na-swiecie
3
@covidout ciekawe jak to jest liczone, bo nie chce mi się wierzyć że strona zbiera dane ze wszystkich szpitali z całego świata i niewiadomo skad jeszcze. O ile urodzenia można zbierać po peselach (co z biednymi krajami?) to czy śmierci tak szybko ludzie gdzieś uzupełniają?
0
@covidout NIEZALEŻNA kurtyna xd
2
@Czarny19 Strona niczego nie liczy. WHO ogłosiło, że szacuje że na świecie dochodzi do 40-50 milionów aborcji, a licznik bierze tą liczbę, rozbija na sekundy i sobie odlicza prostym skryptem. Czy WHO wie ile ich jest na prawdę? Nie wie, tylko szacuje. A co robi z tym niezależna od rozumu strona? Obraca ogonem, bo swoją toporną propagandą omijają inne statystyki WHO jaką jest fakt, że prawie 50% aborcji dokonywane jest w sposób niebezpieczny czyli po prostu na lewo, co odpowiada za 10% wszystkich śmierci kobiet w ciąży. A czemu jest robiony na lewo? Przez różnego rodzaju prawa uniemożliwiające aborcję. Więc jaki powinien być wniosek? Że zakazywanie nie zmniejsza ilość aborcji a zmniejsza jakość ich wykonania co przyczynia się do jeszcze większej ilości zgonów.
0
@Tasde Słowa mądrości przed snem... Bóg zapłać ;)