- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1452 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1452 Culés
23
Za bardzo bym się nie zdziwił :)
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120417904_1641948225986959_4758735236736694766_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=vKsTdJmQgDAAX-dABNp&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=22ab46eab18c2016698773ffa789207d&oe=5F98F4A3
7
@norbi77 Zatonięcie statku, choroba zakaźna same thing.
0
@norbi77 Przecież istnieje teoria spiskowa że Titanic wcale nie zatonął tylko podmienili na uszkodzonego Olympica którego zatopili specjalnie żeby dostać kase z ubezpieczenia.
1
@norbi77 Akurat ten przykład jest głupi, bo będąc na tonącym Titanicu widzisz, że on tonie. Czujesz zagrożenie. Natomiast wirusa i poważnego zagrożenia nim ludzie nie widzą i w tym cały szkopuł. Media i politycy każą ci chodzić w masce, zamykają gospodarkę, a ty zdajesz sobie sprawę, że pandemia trwa kilka miesięcy i nie znasz nikogo, kto zachorował. Nie chodzi o to, że nie wierzysz, że wirus istnieje, ale zaczynasz wątpić, czy jest aż tak groźny. Nie widzisz, by ludzie masowo przez niego umierali. A nawet jeśli ktoś umiera - w wypadkach codziennie giną ludzie, ale czy to oznacza, że boisz się kierować? Skala umieralności jest zbyt mała, by wzbudzić strach u większości ludzi. Wsiadając do auta z góry zakładasz, że tobie się nic nie stanie. I identycznie jest z tym wirusem - ja wiem, że on istnieje, ale się go nie boję, bo z góry zakładam, że mnie on nie dosięgnie. Od paru miesięcy bywam w sklepach, codziennie jadam na mieście, często nie dezynfekuję rąk i nikt kogo znam nie miał wirusa. Ciężko w takiej sytuacji czuć zagrożenie.