La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

36

Świetne podanie de Jonga we wczorajszym meczu i złe przyjęcie Griezmanna. https://x.com/faistacompo/status/1311759881704177664

7

@BarcaInfo mowilem, że podanie z jednego skrzydła na drugie i przyjmował zewnetrzną częścią stopy zamiast normalnie i wyszła dupa, ale znawcy "podanie za mocne" jakby podawał z 5 metrów pss

7

@NaFazieHitman wystarczy wyłapać ironię i nie tworzyć teorii ;) szczególnie w kontekście Francuza, któremu wszystko przeszkadza w dobrej grze (brak podań od kolegów, w tym od Messiego, nie swoja pozycja, itp) - stąd ten wpis

4

@BarcaInfo takiego de Jonga chce ogladac

konto usunięte

0

@BarcaInfo Po prostu nie zrozumiałeś sposobu tego przyjęcia i hejtujesz Francuza :D

0

@BarcaInfo ale świetnie wygląda Lenglet przy wprowadzaniu pilki :D

0

@BarcaInfo ale to podanie, no majstersztyk

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?