La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1590 Culés

konto usunięte

5

Gdy Cavani szalał w Palermo czy Napoli, to zawsze marzyłem o tym, aby przywdział koszulkę Barcelony.

Urugwajczyk w konsekwencji trafił do PSG, gdzie stał się legendą i najlepszym strzelcem w historii tego klubu. Oczywiście, to była jego decyzja i nie zamierzam jej krytykować, ale uważam, że Cavani miał umiejętności, by trafić do lepszej drużyny.

Niestety, gość chyba uwierzył w obietnice szejka, że w Paryżu będzie Liga Mistrzów. Koniec końców, Cavani niezbyt został doceniony przez klub. Nie dość, że nie figurował na żadnych plakatach upamiętniających rocznicę założenia drużyny, to jeszcze zaczął siedzieć na ławce kosztem Icardiego. A i tak uważam, że Icardi był i nadal jest gorszym snajperem od Edinsona.

Cavani to też twardy charakter. Pamiętam, gdy Neymar przybył do klubu i chciał zabrać Urugwajczykowi "jedenastkę", to Cavani szybko ustawił do go pionu i to on wykonywał jedenastkę.

No i gra w reprezentacji - za to chyba najbardziej go lubię. Widać, że grając w narodowych barwach, gość idzie na całego. Pięknie wyjaśnił Cristiano Ronaldo, gdy na MŚ Urugwaj grał z Portugalią. To właśnie Edinson był gwiazdą tego meczu, a CR7 wyraźnie w jego cieniu. Do dzisiaj żałuję tej kontuzji i tego, że Cavani nie zagrał z Francuzami, bo bez niego Urugwaj stracił wiele, oj bardzo wiele.

@Yosemite @Encore @Colon

1

@NeroTFP Nie szanowali Edka w Psg. Oby ich pokarał.

1

@NeroTFP Pewnie, ze ma papiery na najlepszy klub. Swietny duet z Suarezem.



A jesli chodzi o Neymara, to tam tez od duza kase chodzilo - chyba milion.

konto usunięte

1

@NeroTFP Cavani będzie miał okazje się zemścić w Lidze Mistrzów, bo Manchester United tam właśnie zmierzy się z mistrzami Francji.

Za Czerwonymi Diabłami nie przepadam, ale niech mu się wiedzie, niech strzela, niech zaliczy kolejną, silną ligę. Uwielbiam gościa.

@Colon @NeroTFP Ta akcja dwójkowa to sztuka. Cavani -> Suarez -> Cavani.


1

@Yosemite no wlasnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?