La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1684 Culés

5

Winiary czy Kielecki ?
Winiarym to se mogę dekorować jajka na Wielkanoc...
#teamkielecki

3

@Janas11224 Tylko Kielecki!!

konto usunięte

2

@Janas11224 najlepszy Kętrzyński

0

@Janas11224 Tam gdzie podobno piź***

1

@Janas11224 Oczywiście, że Kętrzyński. Drugie miejsce Kielecki, ostatnie Winiary.

0

@LucaBrasi jaką ma konsystencje ?

konto usunięte

0

@Janas11224 Tylko i wyłącznie Winiary. Kielecki jest moim zdaniem zbyt kwaskowy w smaku. Toleruje jedynie na dość mdłym jedzeniu.

konto usunięte

0

@Janas11224 Przerzuciłem się z Winiary na Kielecki. Winiary zaczął być dla mnie mdły i bez smaku a Kielecki ma jednak ten smaczek fajny :]

0

@Khajio oj nie byczq -1

1

@Janas11224 tylko Kętrzyński, kto nie jadł to nie zna co to dobry majonez.

0

@LucaBrasi ten Kętrzyński taki fajny kwaskowy Jak Kielecki?

0

@kuz ja nie jadłem, ale lecę dziś do sklepu na testa

konto usunięte

0

@Colon tak, one są podobne w smaku, tylko Kętrzyński bardziej wyrazisty moim zdaniem

konto usunięte

0

@Janas11224 taką jak Kielecki

1

@LucaBrasi podoba mi się bardzo ta dyskusja na temat majonezu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?