- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
6
To jedynie słuszny model.
0
@tobiasson92
wow, że onet to wrzucił
ale zaraz ci się zbiorą osoby uważajace się za mądrzejsze od osób ze Standford i Oxford:)
0
@tobiasson92 łatwo gadać, a kto weźmie odpowiedzialność jak ludzi w ch umrze?
2
@tobiasson92 Ale jak to? Przeciez bardzo podobną taktykę przyjęła Szwecja, a według wielu użytkowników tej strony popełnili wręcz zbrodnie na własnym narodzie. Dobry, opiekuńczy kraj to taki, który działa! Nie wazne sa skutki długoterminowe! Ma działać tu i teraz, ma być widać, że coś się dzieje. Bo przeciez działa dla naszego dobra.
Zamyka gospodarkę, wysyła masowo na kwarantannę, stosuje mase zakazów i nakazów.
0
@tbas
a inaczej nie umrą?
przecież wyraźnie napisane jest chronić najbardziej zarażonych a reszta niech nabiera odporności stadnej - jaki procent zgonów to osoby poniżej 50 roku życia? ułamek a jak są chorzy to i tak powinni być bardziej chronieni z definicji przez swoich najbliższych
2
@tbas Jasne. Lepiej niech w długiej perspektywie społeczeństwo ubożeje z uwagi na lockdowny i umiera na inne choroby, te nieleczone, te wynikające z braku profilaktyki, spowodowane przez covidowy paraliż.
0
@lucca87 jeśli Ty lub twoja rodzina będzie w tym ułamku wtedy pogadamy. Nasza służba zdrowia nie jest gotowa na chorych. Nie mówię chorych starszych co umierają, ale młodych potrzebujących hospitalizacji. Kto im pomoże jak mamy kilka tys łóżek a nie w milionach
0
@tbas
w milionach? stary o czym ty gadasz?
to pogadamy dla mnie nie ma problemu, zdaje sobie sprawę że każdy z mojej rodziny może zachorować - podobnie jak na inne choroby i takie jest życie
mimo wszystko osoby poniżej 50 roku to ułamek a nawet promil w porównaniu z tym ile osób umarło od początku roku na covid i z innych powodów
chronić to trzeba starsze osoby w domach opieki i w domach we własnym zakresie
rozumiem że ty weźmiesz odpowiedzialność za tych co umarli lub umrą z powodu braku leczenia, za tych co tracą pracy z powodu obostrzeń
widzę wybiórczą masz empatię
szkoda gadać z Tobą bo kolejny mądrzejszy od naukowców