- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1445 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1445 Culés
0
Ktoś posiada drukarkę HP Deskjet 2630 i mógłby polecić dobre zamienniki czarnego tuszu? Dość sporo drukuję i jeden oryginalny tusz wystarcza mi na dwa tygodnie.
1
@aras17_VeB jak sporo drukujesz to sprzedaj to w pi..u. Kup sobie Brothera, albo Epsona. Tam masz tusze prawie za free.
0
@geass W sumie nie jest to głupi pomysł. Oryginalny tusz 2ml do mojej drukarki kosztuje ok. 55zł. Ale jakbym ogarnął dobry zamiennik to byłoby spoko, bo np. 15-20ml tuszu kosztuje jakieś 80zł.
0
@aras17_VeB To ja w kontrze Ci napiszę tak. Bo wcześniej miałem Brothera, a obecnie jestem posiadaczem Epsona, konkretnie modelu XP-520. I tusz 16ml kosztuje mnie... uwaga 2,50 zł. Łatwo więc policzyć, że za komplet z kolorowymi zapłacę gigantyczne 12,50 zł. A jak drukujesz tylko na czarno no to masz 2 czarne. Jeden 26ml i jeden 16ml. Za 5 zł będziesz miał drukowania, a drukowania. I teraz sobie oblicz ile więcej wydrukujesz na Epsonie za te 80 zł ;)
Dlatego jak dużo drukujesz to naprawdę, nie brnij w jakieś Canony czy inne HP. Sprzedaj to w cholerę, bo oni okradają ludzi na tych tuszach w biały dzień.
0
@geass A jaki masz model Epsona? I ile zapłaciłeś? :)
1
@aras17_VeB Masz napisany model w poprzednim komentarzu. Nie pamiętam, bo go kupowałem ze 2 lata temu. Ale myślę że coś około 500 zł. Drukarka, kopiarka i skaner. Może się wydawać że trochę drogo, ale lepiej raz zainwestować troszkę więcej w sam sprzęt, a potem Ci się zwróci na tuszach. Niż kupić niby taniej, a potem płacić za tusze jak za zboże.
Nie mam pojęcia czy ten mój model konkretnie jeszcze w ogóle produkują. Ale zrób rozeznanie wśród Brotherów i Epsonów i na pewno z tych nowych coś znajdziesz, gdzie tusze są taniutkie ;)
1
@geass A no tak.. nie zauważyłem :) dzięki za pomoc.