La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1584 Culés

0

Kto z czworki Tsitsipas, Schwartzmann, Nadal, Djokovic ma wygrac French Open?

2

@Colon Król Rafa.

0

@Colon Pewnie tradycyjnie Nadal, ale wolałbym, żeby była jakaś niespodzianka.

0

@Colon Schwartzman, bo najbardziej go lubię i na niego postawiłem :)

1

@Colon Krol Rafa!

0

@kamilo0066 @daniel32778 @JimMorrisonFCB @YoNoEntiendoNada ile w koncu wazy ten model Babolata Nadala bez tuningu? Glowka dosc duza.
Schwartzmann raczej stosunkowo lekka rakieta gra.

0

@Colon Schwartzmann może nie ma jakiś super warunków fizycznych, ale jest bardzo szybki i będzie większym zagrożeniem dla Hiszpana niż Grek dla Serba. Mimo wszystko Nadal to jest Legendarny Król mączki i jego zwycięstwo nie będzie żadnym zaskoczeniem.

0

@Colon Nadal gra 2005-tka malowana jak nowe Pure Aero. Wielu tenisistow tak robi, ale kontrakty zmuszaja ich do udawania, ze uzywaja tych nowych.
Juz z naciagiem, jego rakieta ma 340 gram + 17g olowiu, czyli 357g (yikes!).
Najwiecej gra RPM Blastem, ale wiem, ze czasem grywa hybryda Blasta z Babolat VS Touch.

0

@YoNoEntiendoNada to juz jest konktetna waga uff.
przypomne tylko, ze Nalbandian gral longbody, 98, waga 377g.

0

@Colon No, a to ciekawe ogolnie, bo Nalbandian tylko 180cm i stad nizszym (w teorii) graczom przydaje sie extra inch lub dwa jakie daja longbodies.

Ps; Nadal to w ogole zawsze ma specjalne malowanie na French Open. Babolat na tych tez zarabia, bo sprzedaje je za wiecej niz zwykle Pure Aero.

0

@YoNoEntiendoNada no taki typow chwyt. Ludzie mysla, ez jak kupoa paletke Rafy, do beda grac jak Rafa, czesto zle dobrana rakieta przeszkadza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?