- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
1
W jakiej kolejności od najlepszego ułożylibyście trójkę Djoković, Federer, Nadal? I jak oni się mają do najlepszych w historii tenisa?
U mnie Federer, Nadal, Djoko ale nie jestem w stanie ich odnieść do zawodników w przeszłości, ciekawe jak u was. Czy byli lepsi od nich?
1
@FATIlity31 Też bym dał taką kolejność, dodałbym Samprasa
2
@FATIlity31 Rafa, Fed, Djoko
0
@Janiama Kojarzę dużo legend takich jak Sampras, Agassi, Becker ale nigdy ich nie widziałem więc nie wiem jak mają się do obecnych legend.
1
@FATIlity31 taka sama kolejność. Imo Federer jakby zaczął 10 lat wcześniej grać to by nastukal z 30 szlemow
1
@FATIlity31 Dałbym tą samą kolejność, niemniej Federer już pewnie żadnego szlema nie zdobędzie, to już nie to samo... Rafa jeszcze spokojnie z 2-3 wygra, Djoko może nawet więcej.
2
@FATIlity31 Dokładnie w takiej samej kolejności jak dałeś. Na moje lepszych nie było i szybciej nie będzie, ale tenis z lat 80. wstecz jest mi obcy.
Pewne jest jednak to, że poziom tenisa, jak i każdych sportów, wzrósł znacząco. Zatem praktycznie nie ma opcji, by w przeszłości był jakiś tenisista lepszy niż ktokolwiek z wielkiej trójki.
1
@ranger3120 Ogólnie dla mnie Federer to jednak z ikon sportu bez podziału na dyscypliny. Coś jak Phelps, Bolt, Jordan, Messi, Schumacher. Do tego jego klasa, chociaż kiedyś czytałem że poza kortem jest dość ciężkim człowiekiem.
2
@FATIlity31 Federer, Nadal, Djoković, Borg, Sampras, Connors, Agassi, Lendl - chyba tak bym ułożył. W latach 80. było wielu świetnych tenisistów, ale od tamtej pory tenis stał się dużo szybszy dlatego wyżej trzeba jednak cenić współczesnych graczy.
0
@FATIlity31 djoko top 1 federer overrated