- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 792 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 792 Culés
11
Słyszałem o Grze o Tron wiele pozytywnych opinii (sezon ostatni jest wyjątkiem) jednak postanowiłem sprawdzić ten serial po pewnym czasie, na spokojnie. Jestem obecnie na trzecim sezonie i muszę powiedzieć, że w moich klimatach znajduję się dużo lepiej od np. Peaky Blinders, Breaking Bad. Choć również są to pozycje bardzo dobre moim zdaniem. Kto miał to szczęście nie zacząć swojej przygody z GoT - serdecznie polecam.
6
@Hrzan Zazdroszczę tym co jeszcze nie oglądali :) uwielbiam to uniwersum.
2
@Hrzan Ciesz oczy, im dalej w las tym gorzej, ale koniec końców i tak polecam
2
@Hrzan Ile dałbym żeby zapomnieć i obejrzeć od nowa :)
1
@Hrzan nie ostatni sezon. Tylko 2 ostatnie to tragedia.
1
@Hrzan jako że nie lubie fantasy to się wstrzymywałem dłuuugo od GOT. Ale skoro już wszystkie sezony wyszły(a lubię oglądać seriale skończone, a nie czekać rok na jeden sezon) to postanowiłem dać szanse. Obejrzałem pierwsze 2 odcinki i strasznie nudne to było. Dopiero jakiś czas później kolega mi naopowiadał jak to się rozkręca no i postanowiłem dać drugą szansę i się wciągnąłem mega.
Dużo osób narzeka że 6 czy 7 sezon były niby słabe, ale dla mnie były super i nic nie odstawały poziomiem. No ósmy to faktycznie może nie był kiepski, ale nie według mojej wizji i generalnie to mi się średnio podobał. Ale poza tym miazga.
A Breaking Bad to dla mnie najbardziej przereklamowany serial ever.
0
@didzejos jestem tego samego zdania co do BB , media i inni probowali na sile przebic prodkcje od HBO
0
@Hrzan ja moze kiedys sie zabiorę. He